reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Zmieniłam dzisiaj ogórka świeżego na kiszonego i wybiło mi 130 po śniadaniu, nie miałam takiego wyniku od choroby :/
 
reklama
Hej.
Jestem w szoku, mi dietetyk zalecil duzo kiszonych ogorkow wlasnie na zbicie i jak jem do sniadania kiszone to mam 110, a jak bez to 130
 
Też mnie zdziwił ten wpis. Ogórki i kapusta to moje drugie ja

Może jutro zjedz tak samo i zobaczysz pomiar....
 
Hejka, mam pytanie dziś obudziłam się o 6:40 i zmierzyłam cukier. Wynik 84, więc jest okej. Leżałam jeszcze z 40 min w łóżku i dopiero wstałam szykować sobie śniadanie. Tak z ciekawości zmierzyłam cukier przed śniadaniem a tu wynik 91. Ja jestem na insulinie nocnej, podaję ją o 22 i jem zaraz kanapkę z serem żółtym i idę spać. Czemu ten wynik tak wzrósł po 40 min? Z głodu? Nie byłam rano jeszcze głodna i dlatego nie poszłam szykować śniadania. Czasami tak robię, że jeszcze leżę w łóżku z pół godziny ale już nie śpię. Czy jest tak, że musimy zjeść coś szybko po przebudzeniu? Ehh nigdy nie spr przed samym śniadaniem, a często tak mi się zdarza robić. Wyniki na czczo w normie po wdrożeniu insuliny od ok. 3 tygodni wszystko w normie.
 
reklama
To samo :/ Ech, eksperymenty. Właśnie dlatego Wam pisze o dziwactwach, bo trochę mnie frustruje ten temat
Na pewno coś z tymi ogórkami jest nie tak. Może dodają jakieś przyprawy i podnosi to cukier. Ja mam od teściowej a wcześniej miałam sklepowe i ani te ani te mi cukru nie podnoszą
 
Do góry