reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

U mnie na czczo po przebudzeniu cukier spoko w granicach 79-85 przy 4j. insuliny. Ale jednak muszę jeść śniadanie zaraz po przebudzeniu, dziś też zeszło mi chyba z 30 min z ogarnięciem się i zrobieniem śniadanie i zmierzyłam przed śniadaniem samym i 92. Bądź tu mądry... Wzrosło z 85 na 92 w ciągu 30 paru minut... Jutro najpierw śniadaniem a potem ogarnianie się 😎
Kochana na moje oko nasze poranki dalekie od slowlife a zerwanie sie z perspektywą że to i to i szybko i zjeść i pomiar jeszcze.... to już może być skok tego cukru i efekt jest.
 
reklama
A ja właśnie na owrot, o 7 100, polozylam sie, o 8 91… a ostatni posilek o 20 bo testuję teraz bez drugiej kolacji, wychodziło ze ona mi nie sluzy i diabetolog pozwolila zrezygnowac….
U mnie na czczo po przebudzeniu cukier spoko w granicach 79-85 przy 4j. insuliny. Ale jednak muszę jeść śniadanie zaraz po przebudzeniu, dziś też zeszło mi chyba z 30 min z ogarnięciem się i zrobieniem śniadanie i zmierzyłam przed śniadaniem samym i 92. Bądź tu mądry... Wzrosło z 85 na 92 w ciągu 30 paru minut... Jutro najpierw śniadaniem a potem ogarnianie się 😎
 
reklama
U mnie nadal popołudniami są lepsze wyniki, choć przekroczeń po sniadaniu tez juz nie mam :) to tez bylo dziwne ze dwa dni jadlam ciemny chleb ktory jem do teraz a dwa dni kilka tygodni temu powodował przekroczenia… wazne ze przestal :)

QUOTE="Betty2, post: 22518689, member: 210316"]
Trudni
Ja też miałam etap że im później tym mniejszy wynik...Teraz roznie
Szczerze to mierzę,zapisuje a analizy nie robię bo i tak się na tym nie znam. Tylko czy normy patrze i tyle.
[/QUOTE]
 
Do góry