reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Też mnie to frustruje. Ale mój lekarz podchodzi do tego dość lajtowo. Stwierdził, że hemoglobiną glikolowana jest dobra, że nie mam dużych skoków cukru więc pilnować diety i tyle.
Ja dopiero byłam pierwszy raz ale z tego co dziewczyny mówiły w poczekalni to u tej lekarki do której trafiłam jedno przekroczenie jest dramą i straszy i krzyczy także ja tam ciężko to widzę…
 
szkoda, że nie udało Ci się być niby w tej większości, której cukier wraca do normy. A tak ogólnie masz wrażenie, że ten diabetolog Cię dobrze poprowadzi i zdiagnozuje?
Mam taką nadzieję, póki co nie zamierza włączać mi metforminy i mam walczyć dietą. Tylko u mnie cukry z rana szaleją a te po posiłkach mam ok, no nie licząc jakiś sporadycznych spadkow poniżej 70. Po 2 godz na krzywej miałam 63. Zobaczę co powie po dokładniejszych badaniach które wykonam. Jestem aktywna fizycznie, szczupła i w sumie gdyby nie cukier mierzony na czczo poprzekraczany to nie powiedziałabym że coś mi dolega. Diabetolog prywatny powiedział że trzeba włączyć metforminę. I tu już mam rozjazd, bo 2 różne opinie 🤔
 
Pierwsza ciąża bez cukrzycy a kolejna po kilku latach już z. Swoje robi też genetyka, bo rodzinnie jestem obciążona cukrzyca typu 2
 
reklama
Do góry