reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Kazała mi mierzyć po 4h od posiłku (jeśli nie będę jadła częściej) bo spaść mi poniżej normy może dopiero ok 4h. By wychwycić moment hipoglikemii.
Oszaleć można 😱
 
reklama
Dziewczyny,
A czy nie zastanawiacie sie czy godzine po tej kolacji przed snem Wam nie wybija? Bo ja wlasciwie zawsze czekałam godzine żeby zmierzyc czy na pewno w normie…
 
Testuje dziś kalafiora. Coś robić trzeba. Mój ugotowany tylko, dla Chłopaków jak kiedyś opiekany w bułce tartej..chyba pierwszy raz podczas gotowania było mi lekko żal.
Zjadłam wiec sama,oni przyjdą to zjedzą..
A w choinkę z tym wszystkim buuu...
I wcale mi nie pomaga że to dla wyższego dobra że to i to i tamto..Wszystko racja, za dnia ok a jutro wstanę i intak na czczo 100 zobacze 🙄
 
Testuje dziś kalafiora. Coś robić trzeba. Mój ugotowany tylko, dla Chłopaków jak kiedyś opiekany w bułce tartej..chyba pierwszy raz podczas gotowania było mi lekko żal.
Zjadłam wiec sama,oni przyjdą to zjedzą..
A w choinkę z tym wszystkim buuu...
I wcale mi nie pomaga że to dla wyższego dobra że to i to i tamto..Wszystko racja, za dnia ok a jutro wstanę i intak na czczo 100 zobacze 🙄
Też mnie to frustruje. Ale mój lekarz podchodzi do tego dość lajtowo. Stwierdził, że hemoglobiną glikolowana jest dobra, że nie mam dużych skoków cukru więc pilnować diety i tyle.
 
Też mnie to frustruje. Ale mój lekarz podchodzi do tego dość lajtowo. Stwierdził, że hemoglobiną glikolowana jest dobra, że nie mam dużych skoków cukru więc pilnować diety i tyle
No liczę że na jakieś ludzkie spotkanie jutro trafię
Jeszcze jej nie robiłam.moze zaleci
 
reklama
Do góry