reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Witajcie

Ja nadal nie urodziłam. Bolą mnie dzisiaj trochę plecy i brzuszek, ale mam tak co kilka dni.

Cukry na razie mogą być, ale obym szybko urodziła, bo już nie potrafię się opanowywać przed słodyczami:wściekła/y:

Zaraz obiadek, już 4 miesiące jem to samo : udko z kurczaka ziemniaki no i zmieniam surówki.
 
Iza mam nadzieję, że Kasia nie cierpi. Napisz jak było po pierogach. Nie dziwię Ci się, że masz chwile słabości, tak niewiele Ci już zostało. Krewetki też bym zjadła a jak robisz bo ja najbardziej lubię takie na masełku.
.

Kasi odeszły wody. Szczerze mówiąc, myślę, że raczej cierpi, no ale to ryzyko wkalkulowane w porod :tak:
Po pierogach - 132!!!:szok: szok, może ja wcale już nie mam tej cukrzycy... :-D ale sprawdzę jesczze po 2h..
A krewetki tak, obgotowane w wodzie z cytryną i przysmażone na masełku z czosnkiem i zieloną pietruszką.... pychotka !! i prawie samo białko !!
 
Iza trzymam mocno kciuki za Kasię. pewnie za kilka godzin mała będzie już z nią. Ostatnio czytałam wątek o wczesniakach i pierwsza córci Kasi też urodziła się wcześniej więc pewnie taki jej urok. Mam nadzieję, że szybko jej pójdzie. A krewetki uwielbiam, szkoda że tylko ja bo innym domownikom śmierdzą. Ja robię tak samo jak Ty. Wyślę dzisiaj mojego męża po krewetki.:tak::tak::tak: A po tylu pierogach to nieźle. Ja mam normę po godzinie 140 więc super. Ale zmierz jeszcze po dwóch tak dla pewności i napisz jak było.
 
A ja sie wczoraj zebrałam, żeby sobie własny glukometr kupić a nie liczyc na poradnię to mi cenę za Accu Checka walneli 65 złociszy :wściekła/y: Zwariowali chyba. Szukam tańszej apteki.
 
A ja sie wczoraj zebrałam, żeby sobie własny glukometr kupić a nie liczyc na poradnię to mi cenę za Accu Checka walneli 65 złociszy :wściekła/y: Zwariowali chyba. Szukam tańszej apteki.

ja za 53 zł kupiłam na ursusie, jak chcesz to odszukam ich adres.
Albo- kup na allegro , na przykład: GLUKOMETR ACCU CHEK ACTIVE NAJTANIEJ NA ALLEGRO (779392138) - Aukcje internetowe Allegro
tu 41 zł razem z przesyłką, ale pewnie trzeba poczekać do końća aukcji, czyli ze 2 tygodnie - napisz do nich i spytaj, :tak:
albo ten ACCU-CHEK ACTIVE_GLUKOMETR +GRATIS glukoza_APTEKA (770727605) - Aukcje internetowe Allegro
45 zł- jak szybko wystawisz przelew, to we wtorek wyślą :tak:
 
Dzieki :-) Jak mi sie dzisiaj nie uda kupić do 50 zł to zamówię.

W zestawie jest 1 nakłuwacz. A jakbym chciała też kogoś jeszcze nakłuć to skąd mam wziąć drugi? Sprzedaja oddzielnie takie rzeczy?
 
Dzieki :-) Jak mi sie dzisiaj nie uda kupić do 50 zł to zamówię.

W zestawie jest 1 nakłuwacz. A jakbym chciała też kogoś jeszcze nakłuć to skąd mam wziąć drugi? Sprzedaja oddzielnie takie rzeczy?
Ja kupiłam ten z pierwszego linku bo u nas też w aptekach były drogie. Do każdego dołączony jest jeden nakłuwacz a do niego dokupujesz igły. Nakłuwacz wygląda jak długopis a igiełki na początek też dostajesz w zestawie.
 
Cześć Dziewczyny
IzaBK po pierogach diabetolog powiedziała, żebym mierzyła po 2h i 2,5h bo mają wysoki wskaźnik glikemiczny. Czy po wysokich cukrach nad czczo trzeba brać insulinę, czy cały dzień trzeba mieć wysokie? Po każdym posiłku z diety mam dobry cukier a niestety nad czczo mam 96,98 i nawet zdarzyło się ponad 100. w poniedziałek mam wizytę ,ale na samą myśl mnie to przeraża. Jak to jest z insuliną? Gin mówił mi , że gdy jest do 100 nad czczo to jeszcze nie grzech, ale Wy dziewczyny wiecie najlepiej. ;-)Niestety po moich wynikach z morfologii obniżyły mi się płytki do 86 - czyli prawdopodobnie przy następnej wizycie niestety sterydy:-:)-:)-( Jeszcze dwa miesiące:-) trzeba to wytrzyamć. Nie doczytałam się jak to jest po porodzie? Czy cukry od razu regulują się? Czy nadal trzeba mierzyć?
 
reklama
Dzieki :-) Jak mi sie dzisiaj nie uda kupić do 50 zł to zamówię.

W zestawie jest 1 nakłuwacz. A jakbym chciała też kogoś jeszcze nakłuć to skąd mam wziąć drugi? Sprzedaja oddzielnie takie rzeczy?

mhm, tak jak AgMich napisala - same lancety sprzedają. Ja kupiłam dużo za dużo, bo jednego lancetu używam 5-6 razy, a zakładałąm, że będę bardziej higieniczna :cool2:
 
Do góry