reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Czy to prawda, że na czczo badajac glukometrem poziom cukru, jak odczuwam głód (budziłam sie w nocy kilka razy i rano byłam juz głodna strasznie) to wynik cukru może byc zawyżony? Nie jest specjalnie podwyższony, bo wyszlo 95 mg a powinno być maks 90...

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Majorka nie rozumiem pytania. Ostatni posiłek powinnaś zjeść dwie godziny przed snem chyba ze chodzisz spać bardzo późno to koło 23 jesz po raz ostatnio i wstajesz rano i badasz cukier na czczo i to co ci wychodzi to jest wynik.
 
Majorka nie rozumiem pytania. Ostatni posiłek powinnaś zjeść dwie godziny przed snem chyba ze chodzisz spać bardzo późno to koło 23 jesz po raz ostatnio i wstajesz rano i badasz cukier na czczo i to co ci wychodzi to jest wynik.
Jak sie.mierzy na czczo to wiem. Chodzi mi o to czy fakt budzenia sie w nocy, a co za tym idzie uczucie mocnego.glodu rano wplywa na wynik pomiaru na czczo

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Jak budzisz się w nocy z uczuciem mocnego głodu to zmierz sobie cukier. Czasem w nocy zdarzają się niedocukrzenia i wtedy, jak nic nie zjesz, to wynik rano może być gorszy.
 
No niestety nie ma gotowej recepty na wszystkich. Jak po kisielu jest ok. to jedz kisiel:)
U mnie generalnie nie ma problemu z cukrami, mieszcze sie w normach...no z wyjątkiem dzisiaj kiedy na czczo miałam 95...
Glupi zbieg okoliczności i stwierdzona cukrzyca.... zastanawiam się czy jest możliwe cofnięcie decyzji o niej....

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Cześć dziewczyny proszę zerknijcie na mój wynik wizytę mam dopiero za dwa tygodnie Glukoza:
Na czczo 67
Po godzinie 133
Po dwóch 114
Wynik na czczo jest poniżej normy, martwić się czy nie.
 
Do góry