reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Kliska niestety nie ma, jutro ide do miasta to podejde tam jeszxze raz moze tym razem cos wskoram ;)
Ale mam ochote na opolanki (galaretki w czekoladzie) ehh a tu jeszcze tyle trzeba sie meczyc :(
Ostatnio gdzies czytalam ze jak sa plytki kiepskie to przy cc iusypiaja ale nie mam potwierdzenia jako takiego
Dzisiaj z mama wybralysmy sie na zakupy i bylam tak glodna ze kupilam sobie drozdzowke w biedronce, ta bez nadzienia, zjadlam polowe i bylam najedzona nie wiem jak cukier bo nie mialam jak zmierzyc ale caly czas chodzilam wiec odrazu bylo spalanie ;) ale byla pyszna, myslalam nad 7daysem ale sie jednak balam ze cukier bedzie mega wysoki i niestety w srodku zakazana czekolada :( a tak mi sie juz jej chce, najchętniej dorwalabym sie do sloika z nutella :oops:
 
reklama
Witajcie,przykro mi że na końcówce ciąży macie jeszcze problemy.U mnie nie najgorzej ,jeden wynik zdarza się ciut podwyższony.Moja diabo jest super,przyjmowała mnie w dzien kiedy ma odczyty z pomp insulinowych i ma na pacjenta 40 min.Także wszystko o co zapytałam nie zostało bez odpowiedzi.
Kliska z płytkami nie pomogę.
W poprzedniej ciązy przytyłam tylko 1,5 kg mimo nie bycia na diecie ,nikt nie widział w tym złego.Dziecię rosło i wszystko było ok ,tylko ja mam duuuuży zapas.Teraz na razie schudłam 3 kg i lekarze też nie widzą w tym złego
 
Nie ma co już pomagać, bo ja już po :) 5.11, godz. 10.07 SN, 3100 i 52 cm - taka moja kruszynka. Cukry u niej w porządku, krew też jeżeli chodzi o małopłytkowość. U mnie cukry jeszcze obserwowane, po obiedzie po 2 godzinach 147, a po kolacji już lepiej bo 96. Zobaczymy jak to będzie dalej :)

Gratuluje ! Duzo zdrówka dla was :)
 
Cześć Dziewczyny, dołączę chętnie do grupy, bo też męczę się z cukrzycą ciążową praktycznie już od 12 tygodnia.. Wyszedł mi za wysoki cukier na czczo, a krzywa nie pozostawiła wątpliwości, eh..
 
reklama
Do góry