reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Tez lubie makarony ;) mnie teraz ciagnie do slodkiego :( na poczatku ciazy slodycze mogly nie istnieć potem zajadalam sie tylko owocami a teraz mam etap slodkosci a niw mozna :(
 
reklama
Hej Kochane :)

Właśnie wróciłam z wizyty kontrolnej u diabetologa i okazało się, że mój cukier jest za NISKI!!!:o
Lekarz powiedział, że już się więcej nie będziemy widywać, aczkolwiek mam sobie cukier jeszcze mierzyć, ale tak 3-4 razy dziennie. No i odstawiamy dietę. ;) W sumie już coraz bliżej końca, więc pewnie nadal będę unikać panierki, ale teraz z czystym sumieniem będę jadła serki wiejskie na śniadanie. :p
I z pewnością Was nie zostawię. :)
 
Constance, to bardzo fajnie, chociaż też pewnie ciągłe klucie się i sprawdzanie tego cukru będzie uciążliwe. Przynajmniej możesz jeść wszystko, nie to co my. Chociaż ja się dowiem jutro od rodzinnego co robić dalej.
 
Constance1011 to na jakim poziomie mialas cukry?

Dzisiaj za późno zmierzylam cukier i wyszlo 96 ;(
Juz mam tego dosc najchetniej teraz rzucilabym sie na wz i slodziutka kawe ....
 
ZgadnijKto na czczo od 70 do 80,a po 1h od posiłku max 88. Do tego brak glukozy i ketonów w moczu. No i nie żałowałam sobie nabiału od rana- na śniadanie jem dwa serki wiejskie z rzodkiewkami i szczypiorkiem ( inaczej jestem strasznie głodna), makaron jem biały, pieczywo takie, na jakie mam ochotę. Ze słodyczy trzymam się Magnum w białej czekoladzie ;)
 
Jestem po wizycie u lekarza i on stwierdził, że te stwierdzenie, że ja mam cukrzycę ciążowa jest zbyt wygórowane. Jutro chce mi jeszcze sprawdzić ta glukozę i albo da skierowanie do diabetologa albo nie. Dzisiaj po pizzy po 1.5 godzinie 110, wiec jest dobrze :) w ogóle myślę, że będę sprawdzać tą glukozę, ale dla własnego spokoju i jeść tak jak teraz ale bez sprawdzania ściśle godzin
 
Ja juz nie wiem co mam robic :( dzisiaj cukier 94 a ketonow siw zrobilo na 3 plusiki :szok: zaczac jesc w nocy??? Tylko co jesc zeby cukier nie skoczyl jak sie zas poloze???:( jest mi zle :(

Sorry musialam pomarudzic maz juz nie moze zniesc mijego jeczenia
 
reklama
Mój chyba też już nie wytrzymuje. Byłam u lekarza i dostałam skierowanie do diabetologa (przynajmniej nie będę płacić). Jutro to załatwię. Sprawdził mi też cukier na czczo i wyszło 82, wiec w normie.
Biedna jesteś... może skontaktuj się z lekarzem wcześniej? Jak dla mnie to w pakiecie z diabetologiem powinien być psycholog.
 
Do góry