reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

hej

Motywujecie mnie dziewczyny, tym że potraficie patrzeć na słodkości i nie tknąć. Podziwiam Was i zazdroszczę takiej silnej woli. Ja niestety jej nie posiadam chociaż przez pierwsze 2 miesiące diety wyrzekłam się całkowicie słodyczy i malutko jadłam, dopiero w sumie od miesiąca daję się skusić na coś.

U mnie cukry już ok. Ale wczoraj to zła byłam za tą bułeczkę. Słodycze mi nie podnoszą cukru tak jak pierogi czy chleb biały.

Ja też uwielbiam rybkę wędzoną i właśnie potrafię jej sporo zjeść i do tego kromka chlebka a cukier super. Z ciekawości zmierzyłam jeszcze po 2h, bo tak jak pisałyście tłuste może podnosić później cukier, ale na szczęście był jeszcze niższy:tak:
 
reklama
Ide do gina za tydzien i mam jakiegos dziwnego stresika, nie wiem co sie dzieje.

WIesz... może jest jakieś ciśnienie nie takie, bo ja też tak się dziś dziwnie niespokojna czułam, że aż kupiam pierwszą rzecz dla dzidzi... rożek. A zwykle zaczynałam zakupki na bardzo niedługo przed porodami...
Za tydzien mam USG, też się doczekać nie mogę..
 
Witam! Jestem nowa na tym forum :)
Widze,ze jest duzo "slodkich" mamusiek takich jak ja ;)

Jesli nie macie nic przeciwko dolacze do was.....

Mam duzo watpliwosci zwiazanych z moja dieta i wynikami cukru , mam nadzieje,ze pomozecie mi je rozwiac.;-)
 
AgMich witam :)
Odnosnie diety czy jesli cukry sa w normie po np zjedzeniu 2 kostek czekolady to znaczy,ze moge ja jesc? Czy w naszej diecie chodzi tylko o to by utrzymywac cukry w normie?

Jestem w 30 tyg ciazy, w ubiegly czwartek dowiedzialam sie,ze mam cukrzyce :(
 
Ja najwyzszy cukier mam po sniadaniu :confused: przed sniadaniem czasem mam ponizej normy....
Kiedy lekarz decyduje sie na podanie insuliny?

Mierze cukry juz 5 dni 4 razy dziennie (=20) a 3 razy mialam ponad norme, 2 razy ponizej.... Mysliscie ,ze z takimi wynikami lekarz bedzie staral sie cos zrobic czy dalej bede na dietce?

Zauwazylam,ze po bialym chlebie mam wyzszy cukier niz po slodkim.

Czy wy calkiem wyrzeklyscie sie lakoci,czy macie bardzo rygorystyczna diete?
 
reklama
Do góry