reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Sorcee
Wg mojej dr po pierogach super wynik :) Jakby byla Luca to by Cie do pionu przystawila :) Do 140 nie robimy tragedii, ale dbamy by bylo do 120 :)


Ja dzis mam obiad z wczoraj. Piers z kurczaka pieczona w curry, maslance i zielonej pietruszce. Do tego ziemniaki i mizeria :)
 
Mamuska
Mi po salatce jarzynowej o dziwo nic nie bylo. Jadlam na potege i cukry piekne. Dziewczyny tez pisaly, ze mialy ok cukry. Sprobuj na razie te 2 lyzki, bo to normalna porcja, nie za duza i mysle ze bedzie wporzo ;)
 
hejka,
dziś na czczo 92, pierwszy raz powyżej 90, odkąd mierzę oficjalnie nowym gluko...
a po obiedzie 142, z tym że obiad niezbyt dietetyczny.... generalnie to chyba skutek folgowania sobie ostatnio... trzeba się za siebie wziąć i tyle...
Sorce niezły ten wynik jak na pierogi....
 
My po wczorajszej wizycie u ginekologa. Dzisius rosnie jak szalony, koncze leki i juz wiecej mam nie brac wiec wszystko na dobrej drodze nie zapeszajac. Tylko moja waga jak zakleta stoi w miejscu 44 i koniec :( No a przeciez ja ciagle jem :/
 
reklama
Mi
A czemu Ty sie tak boisz tej wagi. Rozumiem, ze 44 to Twoja waga i nie masz jakiejs wielkiej niedowagi? Ja mam 32 tydzien i caly czas jestem na minusie-waze mniej jak przed ciaza. Poza tym Ty jeszcze nie musisz na tym etapie jakos bardzo tyć. Ja jem wiecej jak na poczatku a i tak waga stoi. Jasio za to przybiera w normie.



Gosik
Rodzisz? :p

Mamusia
Jak po jarzynowej?
 
Do góry