reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Hej hej :)

Czytam o tych Waszych naleśnikach, placuszkach i myślę sobie (pewnie podobnie jak Margo) - uhh szok :p Moj glukometr by wybuchł zdeccydowanie! :p

Za Waszą radą nabyłam ciśnieniomierz i mierzę się kilka razy dziennie - oczywiście w stanie spoczynku (chociaż ten stan u mnie jest teraz 99% czasu bo boję sie ruszać po tych sobotnich akcjach :crazy:) i najwyższe miałam 127/82 a tak to ciągle koło 120/80.. tętno tylko skacze od 85 do 105 ale gin powiedził że to nie są jakieś duże zachwiania.

Kurcze jaki ten ostatni miesiąc ciąży jest okropny....... Masakra. W nocy nie mogłam spać łaziłam, zmierzyłam cisnienie i cukier (95 o 3 a na czczo o 8 82) no i teraz nieprzytomna. Coś wiecie co z Luca?

W ogóle witaj Sorcee bo się nie przywitałam :)

Mi - co do nietycia ja jestem -4 kg od początku - gin mówi że to ładnie (ważyłam 82 teraz 78 więc mam z czego gubić..) ale diab. i tak kręci głową. Już tu przyzwyczaiłam dziewczyny że piję 1,5 litra wody przed wizytą żeby sie nie czepiała :-):-):-)
 
reklama
Werci
2h po posilku 140 ;)


Mi
Ja na poczatku wchrzanialam placki ziemniaczane i glukometr byl baaaardzo wyrozumialy :) Smacznego :)


Pesq
Haha...dokladnie tak mysle :p A cisnieniomierze Ci sie przyda zawsze, nie tylko w ciazy ;) ale przy kazdym slabszym dniu. Luca podobno w domu bawi dziecie juz ;)


Co do wagi od poczatku ciazy to ja schudlam 8kg, teraz jakos utylam??? Bo mam 57kg...ale dziecko wazy 2kg wiec chyba w dziecko mi poszlo a nie w pupe ;)
 
Moja propozycja na dzis ;)
 

Załączniki

  • 1440506154348.jpg
    1440506154348.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 54
Oho Margo ! Narobilaś apetytu.. Ale dziś mąż robi jakieś bitki cielęce bo musi dbać o mój poziom zelaza ;)

A mi sie tak zachciało jarzynoweeeeeeeej salatki dzieki xmamuska :D .. ale takiej jak robi moja mama.. tylko ona taką umie :p
 
Oho Margo ! Narobilaś apetytu.. Ale dziś mąż robi jakieś bitki cielęce bo musi dbać o mój poziom zelaza ;)

A mi sie tak zachciało jarzynoweeeeeeeej salatki dzieki xmamuska :D .. ale takiej jak robi moja mama.. tylko ona taką umie :p

Jeszcze mam też dobra zapraszam :-)

Naleśników nie robiłam,ale placki z cukini zjadłam 9 malusich cieniusich z jogirtem naturalnym i cukier był 106 :tak:
 
hej :p A ja po wizycie i ginka...mały ma około 3200gr i nie spieszy mu sie na swiat jak ostatnio;/ Mam podjechac 29 do szpitala i zobaczymy co da sie zrobic...
Margo ale kusisz...zaraz u Ciebie bede :D
Werci po 2h do 140
Która to pisze ze wazy 44kg?????????????? OMG? Nie pamietam kiedy tyle wazylam :) A ja od poczatku cIAZY +5 kg to chyba oki
 
Hej ja wczoraj cały dzień cukry w normie,szok,już dawno tak nie miałam :no: Dziś w sumie póki co też nie narzekam w normie są :-)
Gosik ładna waga małego,taki akurat :tak:

Ja stanełam dziś na wadze i klejne 0,5 kg w dół :-) bardzo bym chciała żeby po porodzie wyszło mi na 0 :tak: zaczynałam z bardzo dużą wagą, jestem na letroxie i ciężko mi zrzucić kg
 
Dobry wieczor :)


Ja dzis caly dzien w normie tzn.tej do 120 a nie 140 :p
Jutro rano lece na badania i okropnie sie denerwuje...a to ketonami (Pesq nie krzycz :p ), a to ze cos z tarczyca...no i przede wszystkim tym sie denerwuje, ze w nocy wstane glodna jak wilk i bede musiala cos zjesc a wtedy badania beda niemiarodajne :/ Juz nie wspomne o tym, ze od wczoraj jade na ProBody, bo nie moge dostac mojego chleba :/
 
reklama
Do góry