reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Oooo...Ania...alez Ty madrze mowisz :) Mi w zeszlej ciazy lekarka kazala mierzyc cisnienie wlasnie ze wzgledow cukrzycy i ze mialam tez te rozne skurcze ...no ale nie tak jak Pesq. W tej ciazy tez mierze cisnienie...chyba z przyzwyczajenia po I ciazy.
 
reklama
Gosik bolala ale nie mocno raczej stres odszedł. Ja miewam po mamie migrenowe bole głowy ale nigdy z takimi akcjami, raczej bol, światłowstręt i mdłości a tu ta Glowa chwile pocmila po wszystkim

Ania mam ciśnienie mierzone u ginekologa diabetologa i endokrynolog zawsze ok 110-130 na 70-90 max. Ale często w ostatnim miesiącu mi tętno szalało. Postaram sie od kogoś pożyczyć ciśnieniomierz bo niestety ani ja ni nikt w rodzinie nie ma.

Dziękuję dziewczyny. :)
 
Pesq
Kup cisnieniomierz. Przyda sie zawsze :) Ja tez mam migreny po mamie...tfu tfu w ciazach mnie ta przyjemnosc omijala ;) no i podobno ta choroba u mojej mamy nie ma nic wspolnego z tymi migrenami a sie balismy...

Ja po kolacji dziwnie malo...101...
 
No ja właśnie nie mierzę tego ciśnienia, a się mądrzę... Ja myślę, że ta moja koleżanka też miała ciśnienie w szpitalu mierzone i też pewnie nie było wysokie, bo by zareagowali wcześniej... to się musiało stać dosyć nagle... a dodam, że teraz też jest w ciąży i ma termin na październik :) na razie, poza tym, że musi się oszczędzać i dużo leżec, jest ok....

U mnie migreny pojawiły sie po porodzie, pierwszy raz w życiu wymiotowałam z bólu... przeszły już jakiś czas temu, nie zarejestrowałam od kiedy ich nie ma, ale boję się, że historia się powtórzy...
 
reklama
Julcia po pierwszym dniu w zlobku...
 

Załączniki

  • 1440418553101.jpg
    1440418553101.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 45
Do góry