reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Właśnie tak mnie mąż uspokaja ze 9 msc ciąży czuć sie mogę różnie z krwi wyszlo Malo magnezu wiec uzupełniać i nie panikować a ja juz czytam w necie głupoty.. Dziękuję Margo :)
 
Margo a skurcze miałaś łydek czy brzucha bo ja chyba nie ogarniam :sorry:

Pesq współczuje ale też obstawiam magnez i ciąże,ale ne zaszkodzi się skonsultować z lekarzem neurologiem :tak:

Ja raz zasłabłam w kościele i też czasami mam panikę że znów mi się to przytrafi
 
Mamusia - wiem że nie zaszkodzi skonsultowac z neurologiem, ale jak sobie wyobrażam że obecnie miałabym jeździć po szpitalach i szukać dodatkowo neurologa (ew. prywatnie szukać) z ktorym skonsultuje tamtą sytuacje to po prostu słów brak.. bo mi na ip gin. powiedział że w razie czego jechać szukać tego neurologa jakby się powtórzyło (to zrobie tak wtedy) ale na razie liczę na to że nie będzie to konieczne.. Po prostu nie mam na to siły.. Mam już okulistę, alergologa (mam astmę), diabetologa, endokrynologa, ginekologa, ortopedę i w dodatku serdecznie wszystkiego dość:-):-):-) Więc trzymajcie kciuki żeby obyło się bez neurologa i żeby to był magnez :)

MArgo - mam te same skurcze.. ale mi mówią wszyscy że przepowiadające :)
 
Pesq a nie bolała Cie pzoniej głowa? bo ja tak mam jak mnie migrena łapie....najpierw drętwieje mi reka,potem buzia, jezyk. Pojawiaja sie mroczki i OGROMNY ból głowy. czasem nawet nie moge mowic i nie potrafie np przeczytac smsa!! Masakra!!!!!
Margo moze powinnas wiecej lezec? U mnie bylo tak samo i rozwarcie sie zrobilo /

A ja wczoraj patrze a tam znowu czop!!! zabarwiony leciutko krwią!!!! dzwonie w panice do lekarza, ale mowila ze jak nic sie innego nie dzieje to nie panikowac. Wiec sie wykąpałam,ogoliłam, spakowałami czekam....i czekam....i du...POszłamwiec na imprezę strażacką heheh Jutro ktg mam...zobaczymy ...
 
reklama
Hejka, jestem i ja... mieliśmy imprezowy weekend...
Pesq poza tym, co ci zalecił lekarz ja bym ci doradzała mierzenie ciśnienia, na zasadzie, że nie zaszkodzi, a może pomóc...
koleżanka miała objawy typowo neurologiczne, podobne do twoich, w szpitalu przebadali ją na wszystkie strony łącznie z tomografią, po czym wypisali do domu a kilka dni później miała bardzo wysokie ciśnienie i rozwiązali ciążę, to był 29 tc... lekarz, który ją badał przy tym wcześniejszym pobycie w szpitalu, przyszedł ją przeprosić, że nie wykrył wcześniej stanu przedrzucawkowego... absolutnie cię nie straszę, bo wasze przypadki mogą nie mieć nic wspólnego, ale mierzenie ciśnienia to raczej nie problem, a przy naszej cukrzycy też jest wskazane...
 
Do góry