reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Mi
Ja tak przezywalam I ciaze....123 to juz bylo zmartwienie. Dwa razy moze mialam wyskok po 140-150 na samym poczatku i pol nocy wtedy potrafilam przeplakac. Wiec spokojnie :) dieta tak :) moja dr mimo wszystko karze trzymac norme do 120, ale nie robi paniki o 140. Wiec tak jak piszesz....zdrowie psychiczne chyba najwazniejsze.
 
Margo, widziałam, że na sierpniowki ch napisałaś. Do nas tez się nie odzywala, ale widziałam, że na FB pokazała, że Michas jest juz w domku, wiec pewnie ogarnia ja rzeczywistość :)
 
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeej kochane :)
Po porodzie zamierzam Was w miare mozliwosci odwiedziac bo bardzo mi te forum pomoglo i smutno bedzie bez Was :) A nie martwcie sie nowe zaraz dojda.. taki los :p

Ja nie wiem jaki mialam na czczo bo trzeci dzień z rzędu zapomniałam zmierzyć.. Cholera ostatnia wizyta u diabetologa miesiąc temu (urlop ma do 28 sierpnia) i już wiem czemu tak często powinny być te wizyty - bez nich ciężko (mi) się mobilizować.. Luca by nakrzyczała ale ostatnio ciagle albo soczek albo lodzik albo i soczek i lodzik :no::no: Ale cukry okej... Hm.

Mi- ja bym zjadla i nie mierzyła :p Ale ja slaby doradca ;)

Wczoraj fajny makaron mąż zrobił z łososiem, mozarellą i szpinakiem ! Jako że mi makarony podbijaja zjadlam tego łososia i szpinaku a makaronu z 7 wstążek może.. 105 :) W koncu cos pysznego bo mi to się nie chce gotować już ani siły nie mam na nic bo od razu słabo i wrażenie jakbym miała zemdleć. JESZCZE 3 tygodnie i chce rooooooooooooooodzić.

Czy Luca nic nie pisze na sierpniowych?

Daj przepis na ten makaron,też zrobie,bo brzmi smakowicie a ja już pomysłów nie mam na obiady :angry:

Werci co u Was ?
 
Cześć dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Jestem w 12t. To moja 2 ciąża. O cukrzycy dowiedziałam się 2tyg temu. Mialam nadzieje ze mnie teraz ominie ale niestety. Ciężko mi się przyzwyczaić do diety, strasznie kuszą mnie owoce z ogrodu gruszki, jabłka, jeżyny, borówki :-( jak narazie najwyżej miałam niecałe 140. A dzisiaj nie wytrzymałam i zjadłam kilka kruchych ciastek :-( nie wiem jak dam rade. Do tego mam strasznie kiepska diabetolog w porównaniu do poprzedniej. A niestety nie pamiętam wszystkiego z pierwszej ciąży.
 
Cześć dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Jestem w 12t. To moja 2 ciąża. O cukrzycy dowiedziałam się 2tyg temu. Mialam nadzieje ze mnie teraz ominie ale niestety. Ciężko mi się przyzwyczaić do diety, strasznie kuszą mnie owoce z ogrodu gruszki, jabłka, jeżyny, borówki :-( jak narazie najwyżej miałam niecałe 140. A dzisiaj nie wytrzymałam i zjadłam kilka kruchych ciastek :-( nie wiem jak dam rade. Do tego mam strasznie kiepska diabetolog w porównaniu do poprzedniej. A niestety nie pamiętam wszystkiego z pierwszej ciąży.


Witaj głowa do góry,poradzimy sobie ;) ja też nie mogłam przeżyć owoców,jednak co rusz coś zjem i cukry dobre,chyba na początku każdy tak ma ... i ciastko do kawy też zjem i też jest okey :tak:
 
Sorcee
Jakie mialas wyniki? Ja poszalalam w II ciazy. Po 1h 207 a po 2h juz w normie ;)
Poza tym co z ta diabetolog nie tak? Prowadzilas u niej cukrzyce w I ciazy? Jak taka kiepska to trzeba zmienic :)
 
Ostatnia edycja:
Po godz 197 po dwóch tez w normie. Z diabetologiem u nas w mieście problem przy szpitalu nie ma miejsc do końca roku. W poprzedniej miałam inną ale do niej też nie ma miejsc. Tamta super regulowała mi dietę jak cukry szalaly zawsze dobrze poradziła co zmienić w posilku. A tej nawet nie interesuje co zjadłam. Żadnych zakazów wg niej można wszystko normalnie jeść byle wynik był dobry a jak zły to zjeść polowe porcji. Do niej były miejsca juz w dniu kiedy dzwoniłam się zapisać wiec to chyba już świadczy o jakości jej pracy.
 
reklama
Po godz 197 po dwóch tez w normie. Z diabetologiem u nas w mieście problem przy szpitalu nie ma miejsc do końca roku. W poprzedniej miałam inną ale do niej też nie ma miejsc. Tamta super regulowała mi dietę jak cukry szalaly zawsze dobrze poradziła co zmienić w posilku. A tej nawet nie interesuje co zjadłam. Żadnych zakazów wg niej można wszystko normalnie jeść byle wynik był dobry a jak zły to zjeść polowe porcji. Do niej były miejsca juz w dniu kiedy dzwoniłam się zapisać wiec to chyba już świadczy o jakości jej pracy.


A przy rejestracji mówiłaś że jesteś w ciąży ?
 
Do góry