reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

A mnie raz w szpitalu powiedzieli przy wypisie, ze mam wziac nastrpnego dnia zwolnienie z data wstecz (1 dzien)z przychodni na podstawie dokumentacji (nie pamietam czemu w szpitalu nikt mi noe wystawil papierka). Wiec jak poszlam do przychodni, to nikt mi nie chcial takiego zwolnoenia wystawic. Nie wiem do dzis kto mial racje a kto nie, ale tak zle sie czulam, jeszcze walalam sie po przychodniach, tak sie rozdarlam u kierowniczki, ze maja w sluzbie zdrowia bur*el, ze trzasnelam drzwiami przy wyjsciu i rozbilam cala szybe...nawet sie nie cofnelam. Do dzis maz sie ze mnie smieje, bo ja z tych delikatnych co raczej nigdy nie krzycza i nie awanturuja sie :p
 
reklama
A mnie raz w szpitalu powiedzieli przy wypisie, ze mam wziac nastrpnego dnia zwolnienie z data wstecz (1 dzien)z przychodni na podstawie dokumentacji (nie pamietam czemu w szpitalu nikt mi noe wystawil papierka). Wiec jak poszlam do przychodni, to nikt mi nie chcial takiego zwolnoenia wystawic. Nie wiem do dzis kto mial racje a kto nie, ale tak zle sie czulam, jeszcze walalam sie po przychodniach, tak sie rozdarlam u kierowniczki, ze maja w sluzbie zdrowia bur*el, ze trzasnelam drzwiami przy wyjsciu i rozbilam cala szybe...nawet sie nie cofnelam. Do dzis maz sie ze mnie smieje, bo ja z tych delikatnych co raczej nigdy nie krzycza i nie awanturuja sie :p

Hehehe no to nie źle przywalilas tymi drzwiami. Wiem że lekarz może do 3 dni wstecz wystawić ale powinno być tak że zwolnienie szpital powinien wystawić a nie ganiac po przychodniach.
Właśnie idę szybko po chleb i będę niedługo szykować się po swoje zwolnienie lekarskie :-)
 
Mi po kuskusie wywala wysoki cukier...

Jako zamiennik gryczanej mozesz jeszcze peczak albo komose (przelej wrzatkiem przed gotowaniem, bo niektore sa gorzkie). Ja robie biala, bo najszybciej sie gotuje. Komose dostaniesz w auchan albo w leclercu w rozsadnej cenie.
 
Werci - aaa domek! Super!! :) :)

Co do lecza - koniecznie mięsko i jakiś węglo, żeby nie były to "puste" warzywa. Mi dietetyczka dłuuugo głowe truła na temat jedzenia mono - bez mięsa albo co gorsza beż węgli albo bez warzyw i w sumie chyba dobrze mnie wyszkoliła, bo już 2 raz pod rząd w badaniu ogolnym moczu miałam ketonów 20 a nie 150 jak wcześniej :))

Ciagle czekam na wyniki hbs - mialy byc po 12... eh. A chce mi sie strasznie spaćć..

Co do kaszy to po jęczmiennej i gryczanej mam cukry hmm - 80-100! A zjadam pół worka na obiad prawie codziennie. Jak nie to ryż brąz lub makaron brąz. Rzadziej ziemniaki bo się boje, ale lubie.

Po kuskusie (raz próbowałam) niestety wywaliło. Margo daj znać :) :-)
 
reklama
Do góry