reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Natka, kciuki za przeprowadzke!!!
Ja po tygodniu juz jestem cala 'wyprana', zostalo mi tylko przepierzenie starych rzeczy, wywalenie niepotrzebnych i poukladanie na nowo.

Werci, milego dnia. O meza sie nie martw na zapas, bo ci cukry zaczna skakac :-)

Hospicjum ciezka sprawa. Ale jak pisalycie, nie na wszystko mamy wplyw
 
reklama
Moje drogie,
Musze sie z wami podzielic. Tak sie zdarzylo, ze na obiedzie wyladowalismy dzis w McDonaldzie. Zjadlam burgera z kurczakiem i frytki. Po godz cukier 113... Po brazowym ryzu z kurczakiem mialam wiekszy.
 
Dzięki Kochane za dobre słowo :*
Ja juz po weselu, wszystko wyszło bardzo ładnie, chociaż w kościele ciężko mu było wstać, bo jakoś gorąco mi było i zaczęłam się bardzo pocic i cały czas myślałam czy na tyłku nie mam mokrej plamy. Nawet dosiegnela mnie wizja, jak mi przed ołtarzem wody odchodzą ;) na weselu nawet potanczylam, ale juz o 1 byliśmy w domu, bo mnie juz tylek bolał i biodra. Jednak to cały dzień przygotowań, ja jeszcze dwa makijaże robiłam i tak się trochę zmeczylam ;)
Brzuch mam tak duży, że goście myśleli, że ja już w terminie, a tu jeszcze półtorej miesiąca. Co do cukrów, to się pilnowalam, ale i tak po obiedzie miałam 140, z czego i tak byłam zadowolona, bo miałam długa przerwę w jedzeniu :)
 
Lunera ja też mam nadzieję, że w tydzień się ogarniemy z tym wszystkim, tym bardziej, że na starym zostało jeszcze trochę rzeczy do zabrania ale na razie nie ma gdzie tych kartonów stawiać ;)
Super wynik po takim obiedzie! Ja też po niezdrowych rzeczach tak miałam że w normie heh, dziwne to.

my wczoraj byliśmy na imieninach i wyobraźcie sobie że objadłam się na kolację naprawdę meeeega mocno (co prawda głównie przeróżne sałatki z sosami itp ale nie tylko) i jak po godzinie zmierzyłam to 69 miałam! Naprawdę w szoku byłam bo wydawało mi się, że będzie dużo bo sosów nawaliłam na maxa a one majonezowowe i w ogóle a tu takie coś...
za to po obiedzie miałam 125 ale to zapewne dlatego, że zjedliśmy w domu, było w normie ale ponad 110, a jak tylko weszliśmy na te imieniny to podali obiad i zjadłam trochę żeby głupio nie było. A to było niewiele ponad godzinę po naszym obiedzie więc pewnie jeszcze nie spadło więc jak dojadłam to podbiło do tych 125.

Werci najważniejsze, że zabawa udana a cukry poobiednie na pewno szybko spaliłaś :)
 
Ja mysle, ze u mnie te cukry wysokie sa wtedy zanim ta godzina minie, i to nie jest dobre. Cos mi swita, ze diabetolog mowila, ze po prostych moze byc ok po godzinie, ale zeby tez unikac. Ale to Lucalew pewnie lepiej wie dlaczego :-)

Werci, grunt, ze dobrze sie bawilas i ze torby nierozpakowane :-) a teraz odpoczywaj.

Ja mam juz domek ogarniety, jutro przyjda zamontowac blat do kuchni wiec akurat znowu bedzie co sprzatnac :-)
 
Przedstawiam wam ciocie .. Mojego synka Kajetan ...
 

Załączniki

  • 1435485684693.jpg
    1435485684693.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 50
  • 1435485698918.jpg
    1435485698918.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 50
Ewczis synus cudaśny :*
A ja juz po weselu, wytrzymałam do 4,30!!!!:rofl2: Az sama jestem w szoku :D PO obiedzie 130;/
Ale co sie wytańczyłam to sie wytańczyłam :) Werci ja mam taki bebzon, ze sie wszyscy dziwili ze w ogole przyszłam :) Ucisk na pęcherz mam cały czas..nie wiem czy sie martwic?Mały chce wyjsc czy co?
 
Gosik
Moja dr mowi, ze to zalezy od ulozenia, ale zawsze trzeba kontrolowac.


My dzis w podrozy, no i tak :
Dokladnie w polowie drogi po 180km Mała zaczela rzygac jak kot :( 3 razy byl postoj na przebieranie, szczescie zalapala, ze rzygamy do worka i jakos sie dalej udalo dojechac. Od rana juz nic nie jadla.
Sprawa druga. W zeszlym tyg.jadlam ten sam obiad w tej samej knajpie i mialam po 1h 120. Dzis zjadlam mniej a po 2h mialam 117 :/ ciekawe wiec ile bylo po 1h??? No ale nie udalo mi sie zmierzyc, bo wtedy wlasnie zaczely sie te sensacje z Julcia.
 
Gosik, ka mam ucisk na pecherz juz od dawna :) i wszystko ok, ale zawsze warto zapytać przy okazji wizyty. U mnie w brzuchu jakieś zmiany nastąpiły i mały się coś poobrqcal... czkawka wczoraj z drugiej strony i siku normalne!!! Pełne, cały pecherz, pierwszy raz od początku ciąży, a nie trzy krople jak zwykle :) cóż za blogi uczucie ;)

Margo - strasznie współczuję sensacji :/ a co do cukrów to u mnie też się znowu popsuło :( tydzień temu mogłam wszystko, a teraz musze znowu uważać.
 
reklama
Hej dziewczyny juz jestem :-) Wczoraj wieczorem wrocilismy z Jastarnii ale bylam zmeczona i padlam nawet nie wiem kiedy.
Bylo krótko ale fajnie spotkac sie z rodzina i znajomymi :-) Szum morza nie bedac na plazy to jest to co uwielbiam no ale trzeba bylo wracac do domu.
Cukry na wyjezdzie mialam dobre wczoraj tylko na czczo 107 ale to dlatego ze wstalam po 9 i po sniadaniu 126 ale i tak super :-)

Ewczis slodziak przesliczniutki, calusy od cioci i jeszcze raz gratuluje :-) Jak Ty sie czujesz?

Lunera, Natka ja czekam na chorobowe z ZUSu i musze kupic w koncu ta fototapete i farby zeby tez móc zaczac i jak najszybciej juz skonczyc ten pokoj w ktorym bedzie maluszek.

Lunera zazdroszcze ze juz prawie masz koniec z urzadzaniem i remontem. Jesli chodzi o cukry to tak po prostych one szybko rosna i maja tendencje do szybkiego spadku ale potrafia tez dlugo trzymac sie i wzrastac wszystko zalezy czy np po 1h nie zjesz znow czegos. Moglobyc tez tak ze ilosc tych prostych weglowodanow nie podbila Ci znaczaco cukru w ekrwi. Ciezko ocenic.

Gosik, Werci fajnie ze dalyscie rade i dobrze sie bawilyscie. Ja co prawda nie tanczylam ale wytrzymalam do prawie 2 tzn o tej godzinie byl koniec imprezy i razem z solenizantka wracalismy do domu.

Gosik ja tez mam bardzo nisko glowke, pisalam ze na badaniu na fotelu ginka do mnie ze czuje juz glowke wiec tez biegam co 5 minut do wc bo tak mnie uciska.

Margo uuuu to nie fajnie ze mala sie rozchorowala. Wczesniej tez tak miala podczas podrozy? A cukry mogly byc takie same i po 1h albo skoczyc po stresie z corka albo rzeczywiscie byc wyzsze po 1h i spasc.
 
Do góry