reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

cześć dziewczyny
rano byłam na badaniach krwi i we wtorek lecę do diabetologa
będę wiedziała czy mi sie tam dalej nie skraca szyjka i co z rozwarciem
no i zobaczymy czy nie dostanę tej insulinki

najważniejsze postanowiłam się nie nakręcać wynikami bo zaczęło mnie to zbyt bardzo przygniatać
jak widzę więcej niż powinnam odrazu tyłek podnoszę i się ruszam
najważniejsze to pomaga

z każdym skończonym tygodniem jestem bardziej szczęśliwa i spokojniejsza
 
reklama
Już mi trochę lepiej, umówiłam się do fryzjera (pomysł podsunął mąż na poprawę nastroju):-) do diabetologa mam dzisiaj więc to też mnie trochę uspokoiło. Mam to szczęście, że mój diabetolog to jednocześnie gin prowadzący :tak: 2W1

dobry pomysł z tym fryzjerem ja od tygodnia planuję się umówić chyba w końcu się zmobilizuję

Aga czekamy na dobre wiadomości od lekarza:tak:
 
Ja dzis rano na czczo znowu nisko tym razem 67:-(nie mam zielonego pojecia co sie dzieje..cukier teraz mam mierzyc co 2 dzien i tez nie 4 razy dziennie tylko 2..w ciagu dnia sa w normie tylko nie rozumiem tych nad czczo. Dzis w nocy poszlam pozno spac moge powiedziec ze nawed bladym switem bo o 02:30 i przed snem mialam 120 a jak wstalam po 6 i zmierzylam to pokazalo mi sie 67...

Pozatym wszystko mam w normie.w nastepnym tyg ide do szpitala na cc.
 
reklama
moze to faktycznie tak wyglada normowanie cukrow....:happy:
a cc bede miala ze wzgledu na siatkowke w jednym oku ktora moze sie odklejic podczas parcia,jak mi pani diabetolog powiedziala ze z strony cukrzycy to nie ma u mnie przeciwskazan do naturalnego..ale okulista ma wiec dlatego bedzie cc
 
Do góry