reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Lucalew Sylwia
O to mi chodzilo. Ze jak jem wiecej cukrow to hemoglobina wzrasta, ale jesli te cukry sa nadal w normie na gluko to hb i tak bedzie w normie. Tak? Rano poczytam linka, bo juz padam ;)
 
reklama
Hej dziewczyny,

Co do hemoglobiny to ja jestem ciekawa ile ja mam, ale wynik dostanę dopiero na wizycie u diabetolog czyli 19stego.

Widzę, że nie tylko ja na komunię jadę jutro hehe ;) też się zastanawiam jak to będzie po tamtym jedzeniu :) już się zastanawiałam czy glukometr brać :p

Dziewczyny u mnie mały sukces, zjadłam trzy kromki probody i w końcu jestem w normie! 90 :) a przyznam, że najadłam się. Tylko z kolei na kolację też go jadłam i muszę chyba na kolację kupować ten mój wieloziarnisty bo na czczo z kolei tylko 59 więc maluśko. Ale i tak się cieszę, że chociaż po tym śniadaniu tak pięknie :):)
 
Bylasia Ty chodzisz do diabetologa do Mijeskiego w Bydgoszczy? Ja chodze do Biziela. W pierwszej ciazy nie przyjeli mnie w moim miescie do szpitala, tylko kazali od razu jechac do Bydgoszczy bo tam sa oddzialy dla cukrzyków :( Gdzie chcesz rodzic?
 
Natka
Widzisz, probody jest super :) i smaczny :) ja też go raz dziennie jem. Bo więcej jem ten zytni bo ma więcej węglowodanów :) ale probody tez lubie :)
fajnie ze w końcu nie czujesz głodu i cukier piękny :)
 
Gosik tak,jeżdżę do dr Sokup w Bizielu. Wolalabym chyba u nas w Grudziadzu, choć mówią mi ze w Bydgoszczy bardzo dobra opieka jest. Lekarz ktory prowadzi mi ciążę pracuje w naszym szpitalu, czulabym sie pewniej. Będzie co ma być juz trudno. Dzis rano na czczo 91 cukier miałam , moze jeszcze mi nie da insuliny.
 
Ja dzisiaj na obiad forszmak. Niedługo będę mierzyc. Trochę się boje :)
a u Was jak tam?:)

Po obiedzie 95 :)
podaje przepis gdyby ktoś chciał :)
Mięso z kurczaka(ja dałam bardzo dużo) papryka, pieczarki, ogórek kiszony, pomidory w puszcze, marchewka, pietruszka,groszek zielony i przyprawy, kukurydza.Ja zjadlam 2 kromki chleba zytniego i jedna probody :) i cala miska forszmaku. Az sama się dziwię gdzie ja to zmieściłam :)
 
Ostatnia edycja:
Sylwia i to mięso do tego forszmaku to na początku jak na rosół gotujesz, tak? I później dopiero łączysz wszystkie składniki?
Brzmi smacznie, muszę kiedyś spróbować :)
U nas dziś rosół (bo mąż chory), a na drugie ryż z mięsem i marchewką ;) chyba przez tą marchewkę cukier na granicy bo 122 ;) ale taaaką miałam ochotę choć wiem, że surowa byłaby zdecydowanie lepsza :)
 
reklama
Natka
tak pierwsze gotowalam tak jak rosol, później wyjelam te udka i obralam mięsko i wrzucilam z powrotem. I resztę składników. Pyszne :) i jakaś odmiana.
 
Do góry