reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Cornellka a jakie były wskazania do CC? Cukrzyca?
U mnie na sali jak rodzilam była dziewczyna która miała dalej dietę a ja juz nie i nie wiem czemu... Może jakieś badania robili wczesniej? Do dzisiaj dla mnie to zagadka [emoji14]
 
reklama
Margo super, że ketonów mało, oby tak dalej:)

Cornellka jeszcze dziecko do przedszkola zdążyłaś zawieźć :) no ladnie! Fajnie, że taka szybka decyzja o cc :)
 
Margo no to super ze ketonow malutko i cukier ok. Milego pakowania i udanego wyjazdu zycze :-)

Cornellka jeszcze troche i do domku wyjdziecie a dieta sie nie przejmuj.

Jimena no ja niestety po porodzie bede miala dalej diete wiec to wszystko zalezy. Jeszcze nie wiemy z moja diabetolog jak bedziemy robily z lekami a insuline chyba bedzie odrazu odstawiona wiec to duzy plus.

Dziewczyny zycze udanej majowki czy to w domu czy na powietrzu, duzo usmiechu i jak najmniej stresow i super wynikow a tym mamusia juz co urodzily jak najwiecej odpoczynku i najmniej problemow z maluchami :-)
 
Jimena zewzgledu na insulinę i ze miałam wcześniej też cc.

Jakoś odzwyczailam się od jedzenia dużych porcji i dwóch dan muszę wszystko dzielić haha;-)
 
Cornellka
a Mierzysz nadal po jedzeniu? I jak tam? :) Kiedy do domku?

Ja właśnie zjadlam bigos z dwiema kromka mi chleba i 82 :)
po godzinie skubnelam sobie kawałeczek ciasta :)Ale koniec grzeszenia :) juz słodkiego nie dotykam do końca :)
 
Lucalew
oj tez od dawna zjadla bym loda ale na razie koniec :) dzisiaj od męża ugryzlam wafelka kokosowego, wieczorem skubnelam ciasta. Mam wyrzuty sumienia.

Dziewczyny mam pytanie. Czy możliwe jest żeby na usg było widać na buzi dziecka jakas plamka? Tak w okolicy oka. Bo zaczęłam się martwić ja do tej pory nie zwróciłam uwagi a moja teściowa coś wymyśla ze to jakaś plamka ale ze ona znika. I się zastanawiam czy to jakieś zakłócenia w usg czy faktycznie mały ma plamke kolo oka :(
 
Mierze są wporzadku miałam dwa wyskoki mnie jak na złość w ogóle nie ciągnie do słodkiego maz kupił mi drożdżówki które oddalam spowrktem a na diecie to marzylam o slodyczach:p moze w niedziele wyjdziemy. Nie wiem po co nas tu tyle trzymają
 
Cornellka
Ja tak mialam po I ciazy :p marzylam o slodyczach a pozniej sie okazalo,ze do slodyczy mnie jednak nie ciagnie :p



Ja sie oczywiscie objadam u tesciow. Ale zagryzam ProBody aby nie miec wyskokow ;) Paski ketonowe zostawilam w domu aby sie nie denerwowac a mysle,ze po takiej ilosci zarcia nie beda czarne ;)

Dobrej nocy!
 
reklama
Sylwia ja tam nie wiem czy mozna cos takiego zobaczyc, pokaz to usg. A tesciowa tez dobra swoja droga zeby denerwowac kobiete w ciazy.
 
Do góry