reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Luca
Ja uleglam Twym wczesniejszym namowom i znow zaczelam liczyc Ww i wazyc produkty i widze,ze cos zaczyna dzialac. Na pewno lepiej to wyglada jak w pierwszej :)

Sylwia
Tym razem mialam roznice miedzy gluko a labo. ..choc dzis przed badaniem jakos specjalnie nie biegalam ;) badania robie o podobnej porze :)


Gosik
Korci mnie twix, ktorego moglam w pierwszej ciazy :D
 
Sylwia na ketony w moczu moja diabetolog zaleca jesc cos tlustszego np jak juz pisala Katagorga pol bulki z maslem i zoltym serem lub np z makrela i jesc np pozniej o 24. Posilki co 2-3 h wiec miedzy 18 a 22 cos jeszcze np kanapke i owoc. Masz wyliczone ww na posilki? Ja jem mniej wiecej tak 8, 11, 14, 17-18 podwieczorek, 20 kolacja 22 II kolacja i 24 III kolacja lub tylko o 23 II kolacja i do 21WW.
 
Margo to sprobuj pol paluszka i ogoreczek :-) ja wczoraj tez namowiona przez mojego M zjadlam 3 male kawalki pizzy Giuseppe i cukier mialam super. Mnie osobiscie pomaga to takie mierzenie i WW tez czasem juz na wyczucie jade bo w I ciazy wazylam wszystko i juz wiem na oko mniej wiecej co i jak.

Dobra ide pakowac torbe do szpitala. Mam nadzieje ze mnie jutro przyjma i bede miala to juz za soba.
Trzymajcie kciuki prosze. Jak bede miala dostep do neta to sie odezwe.

Milego wieczoru i dobrej nocy :-)
 
Ostatnia edycja:
Lucalew
No właśnie nikt mi nie powiedział Ile powinnam mieć tych WW :(w pon mam diabetologa to zobacze co mi powie.
Dzisiaj spróbuję o tej 22 zjeść ta biała bułkę z serem żółtym i zobaczę jak jutro będzie. Po 20 zjadlam kilka malin ale to nie było nawet na 1WW tylko dosłownie kilka. Bo podobno owoce można do 18.
 
To chyba zalezy tez od owoca. Ja moge jablko do 17-18 a np.jagody i kiwi zjedzone 20 daja pozniek spokojnie ladny cukier.

Sylwia
Az dziwne,ze nikt Cie nie poinstruowal w WW. Nie dostalas rozpisek? Moze druknij sobie z internetu chociaz tabele z indeksem glikemicznym.
 
reklama
W poniedziałek mam wizytę może się dowiem czegoś. Dostałam rozpiske co ma niski indeks glikemiczny. Nawet nie wiem ile kalorii powinnam jesc. A jak liczyłam kiedyś z jeden dzień to miałam niecałe 1100 kalorii czyli za mało. A nie wiem już co jesc.
 
Do góry