reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

10 min nieprzerwanego dość energicznego (na miarę możliwości) spaceru. Ja chodzę po korytarzu w te i we wte. Efekt gwarantowany (ze 140 do 112 w 10 min).
 
reklama
Ja kupuje tez schulstada chleb Fitness albo ze słonecznikiem albo jakiś inny pelnoziarnisty, cukry po nim rewelacyjne,a smak.. no coz, buleczka z masłem to to nie jest ale nie jest źle. No i ostatnio uwielbiam Wase z serkiem wiejskim, choc chlebów chrupkich nigdy nie tolerowalam, nawet przy odchudzaniu sie
 
Ja kupuje tez schulstada chleb Fitness albo ze słonecznikiem albo jakiś inny pelnoziarnisty, cukry po nim rewelacyjne,a smak.. no coz, buleczka z masłem to to nie jest ale nie jest źle. No i ostatnio uwielbiam Wase z serkiem wiejskim, choc chlebów chrupkich nigdy nie tolerowalam, nawet przy odchudzaniu sie

kiedyś zajadałam się pieczywem Wasa :tak:jutro sobię kupię
 
Dzisiaj dzień bez grzeszków, chociaż po obiedzie i tak miałam wysoki cukier (po 2h), udało mi się szybko rozchodzić. Ale to będzie też przez rozgotowany makaron.
Taka jakaś niedojedzona jestem :baffled:

Jutro jadę do mojej diabetolog.
 
IzaBk to zaszalałaś z tym makaronem;-) a Ty możesz tak sobie sama dodawać insulinę? ja dziś rano 102 i jakos mnie to nie dziwi...do poniedziałku jestem na 8 jed. potem wizyta u diabetologa
 
IzaBk to zaszalałaś z tym makaronem;-) a Ty możesz tak sobie sama dodawać insulinę? ja dziś rano 102 i jakos mnie to nie dziwi...do poniedziałku jestem na 8 jed. potem wizyta u diabetologa

nie wiem czy moge... ale ten cukier jakoś nie spadał i czułam parcie na to, żeby za wszelką cenę go zbić :baffled: jakiś instynkt czy co... 6 godzin przecież walczyłam, dzidziuś tyle czasu w słodkiej zupie zamiast w wodzie pływał:wściekła/y:. Dziś zadzwonię do diabetolog i się wyspowiadam, ciekawe co powie. Podzielę się na forum.

Ty na noc bierzesz Insulatard?
 
reklama
IzaBK tak biorę Insulatard

Zauważyłam że jeszcze tydzień temu po takim samym sniadaniu jak dziś miałam 80 a dziś 97...zjadłam 2 małe parówki drobiowe, pomidora, kawałek papryki i pół grahamki. czyżby mi zaczął wzrastac cukier również po posiłkach? hmmm ciekawe...ale im wyższa ciąża tym większe prawdopodobieństwo z tego co wiem...
 
Do góry