reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ja uwielbiam jesc, ale nigdy wczesniej tak nie mialam, ze cale dnie kreca sie teraz wokol jedzenia :-) jem co trzy godz. wiec co "wygrzebie" sie z talerza i mierzenia , to czas przygotowac cos na kolejna ture. Ale to robota..
I tez widze ze rano najgorzej - co nie zjem to ok. 120-130, potem juz poniżej 100 wiec w sumie nieźle
 
reklama
zaczęłam więcej jeść i cukry w górę :dry:

ale na poniedziałek mam skierowanie do szpitala
morfologię mam bardzo kiepską
mam problemy ze skracającą się szyjką i niestety skurczami
dodatkowo mają mi się przyjrzeć tym moim cukrom
porobić więcej badań
no nic powoli będę się pakować

tzrymajcie się dziewczyny do usłyszenia:blink:
 
Wczoraj po kolacji 2 kawałki chleba Wasa z kiełbaską i 2 jajkami sadzonymi na wodzie miałam cukier 103 po godzinie. Wieczorem poszłam na spacer długi a potem nic nie jadłam miałam nadzieję,że będe miała niższy cukier rano,a tu 95:confused: Jak to robicie,że rano wychodzi Wam cukier poniżej 90?:-)
 
Wczoraj po kolacji 2 kawałki chleba Wasa z kiełbaską i 2 jajkami sadzonymi na wodzie miałam cukier 103 po godzinie. Wieczorem poszłam na spacer długi a potem nic nie jadłam miałam nadzieję,że będe miała niższy cukier rano,a tu 95:confused: Jak to robicie,że rano wychodzi Wam cukier poniżej 90?:-)

insuliną :sorry2:
 
Lucyna32 mi nie wychodzi:wściekła/y:czy zjem małą czy dużą kolację czy potem dojem jeszcze drugą czy tez tylko napiję się soku pomidorowego to mam w okolicach 100 lub wyżej rano...
 
Kasiu - to dobrze, ze Cię biora poobserwować, poustawiają Ci posiłki i napewno dużo się dowiesz. Powodzenia.
Mgnienie - fajne pomysły na obiadki, u mnie straszna monotonia, zwłaszcza na śniadania i kolacje. Z obiadami można jeszcze pokombinować
Lucyna - ja mam rano do 90, czyli w normie, ale zawsze jest to górna norma. Jak jest niżej, to od razu ketony w moczu :wściekła/y:

Idę sobie jajo posadzić :-D O 21ej kolacja...
 
reklama
A kiedy mierzy sie te ketony tymi paskami? Skoro mam niskie wyniki rano (ok.70-80) to moze mam te ketony? Ile ja sie tu moge dowiedziec
Wiec kiedy sie to sprawdza? Rano? Raz dziennie?
 
Do góry