reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Smutna_lala kurcze dziwne to ;/ ja zjadłam na kolację chleb ze smalcem i już się boje wyniku!

Iiiiii nie pamiętam o której jadłam ;(
 
Ostatnia edycja:
reklama
no ja jeszcze pól godziny i wynik, a zmierzyłam sobie po podwieczorku( budyń + cynamon) i lezałam plackiem- nic nie robilam i miałam 116. wiec chyba jednak lepeij cos robić, chciaż mnie brzuch pobolewa:(
 
hej kobietki ile ja dzisiaj nagrzeszyłam zjadłam 3 kawałki ciasta :( mama miała urodziny a to ciasto tak kusiło :/ jestem na siebie zła

u mnie cukry dzisiaj ok nie mierzyłam po cieście , po obiedzie dzisiaj świrował bo 133
 
U mnie po smalcu 138 ale u mnie śniadania i kolacje to kosmos więc pewnie po czymś innym nie było by wcale lepiej. Tylko z obiadami mogę szaleć

Jak myslicie, wystarczy jeśli do ginekologa wezmę same wyniki cukru? czy wziąć też listę tego co jadłam??
 
Pyśka myslę ze wystarcza same wyniki bo dietę to diabetolog musi ocenić ,a co do smalcu to nie wskazany jest przy cukrzycy tak samo jak moje dzisiejsze ciasto, no ale ile można bez słodkiego ja chcę już kwiecień
 
i to jakie zachcianki mnie tak do słodkiego ciągnie że nie mogę wyroić tak mi brakuje a tu nie można ehh ... ale jeszcze trochę , cay czas sobie powtarzam że robię to dla dzidzi i to jest motywacja , chociaż dzisiaj nie dałam rady
 
reklama
Na kolację zjadłam kapustę kiszoną plus parę rurek makaronu i zalałam to wodą- taki a'la kapuśniak... wbiłam 5 j przed kolacją i dupa zbita- 126 :no: dramat dziś ...
 
Do góry