reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Edyta ja nie byłam jeszcze u lekarza. Jutro mam wizytę u gina i wtedy pewnie dostanę skierowanie na szpital.
 
U mnie po obiedzie (pieczone udko z kurczaka, ziemniaki z sosem i galaretka w czekoladzie na zagrychę) cukier 100 :szok: nie ogarniam tego, naprawdę
 
załamka i dół... po 4 jednostkach i obiedzie: 150 ;( dzwoniłam do diabetolog, powiedziałam o tym i o tych rannych i mówi, że nie za dobrze. Jutro mama musi do niej podjechać i będzie druga insulina, długo działająca...a tak pięknie było :szok:
 
Smutna lala ja też dzwoniłam do diabo bo nie wiedziałam co z tym podwieczorkiem i też mam brać insulinę przed...a na czczo też dzisiaj 95...
 
Będę brać Humulin R 3 razy dziennie- przed śniadaniem, obiadem i kolacją a na noc inną, długo działającą...
A Ludzik ok, ma 2200 g, jest dokładnie w normie :)
 
ja biore Novorapid do śniadania, obiadu, kolacji i podwieczorku...ta długodziałająca rozchodzi się powoli i pewnie o śniadanie Ci zahaczy...chyba w udo się ją wbija...
dzisisj zrobiłam szpagat... na płytkach i tak mnie bolą pachwiny i spojenie że nie mogę się ruszać, więc już rozumiem co czujesz
 
reklama
Do góry