reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Agullla ja też uważam , że to nie było rozwolnienie, a co do pokarmu to ja bym dała i nie wylewała.

Jak mi się uda to może jutro dodam filmik jak Natan stoi sam i tańczy czyli zgina nóżki w rytm muzyki a przy okazji rusza rączkami :))
 
reklama
No naszczęście kupka juz normalna zrobił następną po karmieniu juz norlamną troche kolor ciemny jakby zielony trochę ale juz w normie ..przestraszyłam sie i dzięki dziewczyny za odpowiedzi .....
 
Elmoo - ja do robienia herbatki i mleczka używam obecnie Nałęczowianki - też polecana przez IMID

Kasia_B - no to godzina zero zbliża się wielkimi krokami :) Hehe - wyobraziłam sobie Ciebie po tym odśnieżaniu :D Pamietam jak to było z tym brzuchem np przy zmywaniu naczyć - zawsze zachlapany był :D No i generalnie to ubrania były poplamione zawsze na brzuszku, bo jak mi coś kapnęło czy spadło z kanapki to wiadomo gdzie lądowało :D

Agula - ja to nie wiem jak to jest z tym przenikaniem do mleka i ile się dany produkt w mleku utrzymuje. Ale nie martw się, jakby biegunka była to on by naprawde co chwila kupki robił i to taką wodę.

gabrielka - czekam z niecierpliwością na filmik z tańczącym Natankiem :D

U nas ok, ale nie wiem jak to będzie z tym moim mlekiem,wczoram dałam mu 2 porcje to juz cały dzień marudził i zarzygał siebie, mnie, pościel naszą i podłogę... :/ 3 ubranka wczoraj załatwił w ciągu kilka godzin. Dziś dam mu 1 porcje - no chciałabym jednak żeby jeszcze trochę dostał tych przeciwciał ode mnie. A tak w ogóle to maly od jakiegoś czasu przesypia już w nocy 8-9h! :D Także my już też doszliśmy do siebie po trudnych początkach. Tzn wiem że się przebudza w nocy,bo czasem jak zajrzymy do jego łóżeczka to leży z otawrtymi oczami ale umie jakoś sam z powrotem zasnąć i nie płacze :) Oby już tak zostało :)
Jak przeszedł na ten Nutraigen to w ogóle się grzeczniejszy zrobił, sam się potrafi sobą zajmować i nie ma takich ryków jak kiedys (no chyba ze mocno zgłodnieje i wieczorami trochę jak mu kolka dokucza). Teraz to tylko jak mu się coś nie podoba,albo mu się zaczyna nudzić to tak marudzi, ale to nie jest właściwy płacz tylko takie jęczenie bez przekonania ;) W ogóle staje się coraz fajniejszy, uśmiecha się, naśladuje nasze miny, gada do nas i do zabawek, bawi się z swoim kolegą z lustra :D Taki śmiesznotek z niego :)
 
My na 13 jedziemy na usg główki ....Niko właśnie zasnął więc trzeba będzie go ubrać na śpiąco hehehe ..wczoraj wypił 150 ml mleka w szoku byłam pierwszy raz tak dużo teraz już mu 120ml robie ( bo dokarmiam 1-2 razy dziennie ) ......

Co do tej biegunki wczorajszej to jej nie miał ale trochę sie przestraszyłam ......ale ta kupka to była tak obfita że aż pływał pampers ..... no cóż nic nie wiem o tych sprawach to moje pierwsze dziecko :):):) ale poważnie to forum mi bardzo pomaga DZIĘKI KOBITKI
 
Agula - powodzenia na USG. Ja bede mec dopiero 9.12

Aureolcia - to Wiktorek? Jaki on superancki! A jaki spryciarz - jeszcze się podnieść nie umie, a już Ci sprzęt chce rozkręcać - hahaha! :DDD Ale się uśmiałam :D No takiemu słodziakowi to wszystko idzie wybaczyć - nawet te ryki w nocy :D
 
Agula - powodzenia na USG. Ja bede mec dopiero 9.12

Aureolcia - to Wiktorek? Jaki on superancki! A jaki spryciarz - jeszcze się podnieść nie umie, a już Ci sprzęt chce rozkręcać - hahaha! :DDD Ale się uśmiałam :D No takiemu słodziakowi to wszystko idzie wybaczyć - nawet te ryki w nocy :D

Taaa to mój mały łobuziak

[video=youtube;-MWtjS14sG8]http://www.youtube.com/watch?v=-MWtjS14sG8[/video]
 
My juz po usg mały spał cały czas nawet w trakcie badanie ..wszytko ok ale jeszcze kontrola za 2 miesiace ...nice girl z jakigo powodu masz na usg ?? Bo Niko sie mały urodził idlatego miał a twoje maleńswo?
 
reklama
Hej dziewczynki :)
Już teraz na pewno wiem, że to przez nie zjedzenie posiłku przed snem były te ketony...
Wczoraj zjadłam o 22.30 kawałek chleba z twarożkiem ze szczypiorkiem i rano wynik wyszedł superowy - 0 :)
Dziękuję za rady, pewnie bym panikowała gdyby nie Wasza pomoc :)
 
Do góry