reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Majka nic nie jesteś winna, takie u nas prawo katolickie jest.
Tak samo jest z chrzestnymi, nie mogą być osoby, któe są po rozwodzie lub żyją z rozwodnikiem, ale jest tzw świadek chrzestny i wtedy już jest ok - to tak na przyszłość dziewczyny jakbyście kiedyś usłyszały, że ktoś nie może być chrzestnym

Aureolcia jak tam? wypoczęta? wyspana? porządki...
 
reklama
hey dziewczyny mam zamiar kupić lakator bo ściąganie ręczne zaczęło mnie irytować izajmować duuużo czasu .... Przymierzam sie do elektrycznego avent .....jeśli któraś z Was go ma proszę o opinię ..ile czasu ściągacie pokarm i jaką ilość ......ręcznie ściagam jakieś 100ml w pół godz czasem dłużej 45 min ...czasem 50 ml w pół godz zależy ....czy laktator wyciska większą ilość pokarmu ?? i mam nadzieję że jest szybszy niż odciąganie ręczne ..
 
Majka: jeszcze przed stadionem ta ulica ???? bo jak za stadionem w strone miasta to ja tylko najpierw wiezowce kojarze a potem wlasie takie po lewej budynki chyba 2 pietrowe... no a przed stadionem to po lewej domki szeregowe a po lewej w glebi domki a wczesniej jakiej nowe bloki pobudowane....

Gabrielko: jutro ci wyślę te zdjątka... dzisiaj jestem mega padnięta.. jutro pewnie już zaniemówię.. no ale do pisania głos mi niepotrzebny....

a tak wogóle to czuję się do kitu.... wymieniają namn w klatce elektrykę i się okazało że pion leci przez nasze nowo wyremontowane mieszkanie... panowie w pierwszej fazie chcieli nam przedpokoj rozwalać... no ale po namysle 2-tygodniowym i widoku mojej miny..... zdecydowali poprowadzić nowy pion, omijając nasze mieszkanie... minus taki, że od dzisiaj koło mieszkania kują strropy.... mała jest tak przerażona, że szok.. nie umiem jej uspokoić, bo się napreza i wygina do tylu i mocno placze.. nie moge z nia wyjsc na dwor, bo zimno, śnieg sypie, deszcz zacina, a ja bardzo przeziębiona... a oni zaczynają od 8 rano wiercić.... ech....
 
Agula - polecam laktator Medela Minielectric. Bardzo dobrze sciaga, 100ml przy pelnych piersiach sciagam w 10min max a ja nie mam jakiejs duzej produkcji ręką to bym nigdy 100 ml nie sciagnela. No i Medela jest tańszy od Aventu
 
Ostatnia edycja:
nice-girl Dzięki skoro tak to kupię go mam nadzieję że bedzie mi służył :) .....Kurcze złożyłam papiery obecikowe już 2 tyg temu i jeszcze kasy nie mam jeszcze niedawno mamy od razu dostawały pieniążki a teraz trzeba na jakieś decyzje czekać paranoja (a to wina tych zaświadzeń od lekarza że w ciąży chodziło się do lekarza ....głupota bo jeśli ktoś zgłosił się po 10 tyg to nie dostanie żadnego becikowego ..a czasem przecież kobiety nie wiedzą że są w ciąży do 3 miesiąca a nawet chwilkę po.... ) a wiadomo kasa się przyda ............. No a ja waśnie dzień dobry tvn oglądam no i kobitki czeka nas zima juz na dniach .... więc kożuchy szale i czapki:p:p:p:p:p:p:p
 
Część dziewczynki :)
Trzymam się diety i cukry mam w normie, ale niestety dzisiaj na czczo robiłam test paskowy moczu i wyszły mi ciała ketonowe i to w dużej ilości... Przed obiadem znowu będę robiła i zobaczę co wyjdzie, tymczasem boję się...
Miałyście to? co zrobić, żeby było ok? Czyżbym za mało jadła?
Waga od dwóch tygodni stoi w miejscu, czyli od momentu diety...

Tak się zdenerwowałam, że aż mi niedobrze i nie mogę śniadania wcisnąć od godziny już prawie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewcia - Przede wszystkim uspokój się bo to nic strasznego. ciała ketonowe wyskakiwały mi od czasu do czasu. Jeżeli to nie jest codziennie i nie dużo to nie martw się. Rzeczywiście pewnie wyszły dlatego, ze jesz za mało węglowodanów szczególnie na noc. Ostatni posiłek powinnaś jeść ok 23 i musi to być posiłek z węglowodanami - np jakaś jedna kanapka.
O której i co jadłaś wczoraj na ostatni posiłek?

Przy naszej diecie jest niestety ryzyko takie, ze tak bardzo walczymy o dobre wyniki, że jemy za mało i ciała ketonowe nam o tym przypominają, ale wagą nie musisz się martwić. Ja przez pierwsze tygodnie na diecie nie tyłam też w ogóle a w sumie od 25tc do dziś przytyłam 3kg (wszystko dziecko i wody).
 
Ewcia_822 kasia B ma rację poza tym nie rób po obiedzie ponownie bo ten wynik tylko jest prawidłowy na czczo także nie stresuje się jak to nie zdarza sie ciąglę to nic sie nie dzieje nie mniej jedak poinformuj o tym swoja diabetolog ..

Ja dzis wuryszam pozałatwiać sprawy i ściagałam mleko dla Nikusia .i szok nacisnęłam ze 3 razy i mleoko samo zaczeło mi sikać strumieniem z czterech kanalików ..i w sumie samo sie sciągało ..... potem musiałma dopomóc ale w 15 min zleciało około 100 ml może więcej ...chyba mam coraz więcej pokarmu przez te sciąganie ręczne pare razy dziennie to mi się nawał zrobił ............
 
reklama
Ewcia - Przede wszystkim uspokój się bo to nic strasznego. ciała ketonowe wyskakiwały mi od czasu do czasu. Jeżeli to nie jest codziennie i nie dużo to nie martw się. Rzeczywiście pewnie wyszły dlatego, ze jesz za mało węglowodanów szczególnie na noc. Ostatni posiłek powinnaś jeść ok 23 i musi to być posiłek z węglowodanami - np jakaś jedna kanapka.
O której i co jadłaś wczoraj na ostatni posiłek?

Przy naszej diecie jest niestety ryzyko takie, ze tak bardzo walczymy o dobre wyniki, że jemy za mało i ciała ketonowe nam o tym przypominają, ale wagą nie musisz się martwić. Ja przez pierwsze tygodnie na diecie nie tyłam też w ogóle a w sumie od 25tc do dziś przytyłam 3kg (wszystko dziecko i wody).
Miałam taką straszną zgagę, że tylko trochę mleka wypiłam, nie mogłam nic wcisnąć w nocy... może to przez to...
Dziękuję za odpowiedź i trzymam kciuki bo widzę, że Ty to już na mecie jesteś prawie :)
 
Do góry