reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

hieheiih kobialki dobre jestescie
ostatnio o tych fajkach czytalam i przechodzi z mlekiem nie tylko nikotyna ale też te rakotworcze dziady jakies i o ile dosc szybko sie ten wysoki poziom obniza to jednak utrzymuje chyba do 12 godzin...
a alkohol ... nie czytalam bo wszedzie jest napisane zeby nie pic wiec przykladu nie przytocze ale glowe sobie dam uciąć ze przechodzi :)
gazowane tez mnie dziwi ze niby odradzają picie bo kolki... ale karmi nie zabraniają

gabrielka u mnie waga niby jak przed ciażą moze kg wiecej ale w zadne ciuchy swoje sie nie mieszcze ... porazka... bluzki wszystkie opiete na brzuchu (ja to taki babochlop jestem bo obcislych zadnych nie lubie i tylko w spodniach biegam) a spodnie jakies ostatnio w tesco bojowki jasne kupilam zeby miec w czym biegac kolo domu na spacerki.... no i modle sie za kazdym razem zeby chlodno bylo i na te obcisle bluzki mozna bylo jakis sweter zarzucic bo mi brzuszysko spod tych bluzek wypada, a raczej bluzki jakies takie przykrotkie... :( jeszcze do tego łażac pare dni temu po centrum handlowym i biegając od jednego sklepu z bielizna do drugiego za dobrym stanikiem do karmienia dolowalam sie coraz bardziej bo gdzie sie nie pytalam o bielizne do karmienia to mi babki mowily ze nie mają a sklep dla cieżarnych to jest tam i tam .... a by je cholera wziela i dlatego spodnie to juz wolalam sobie na samie wziąc bo jak sobie wyobrazilam przymierzanie gdzies gdzie jest obsluga.... eh.... dziewczyny czy was tez denerwuja te karmniki? czy wszędzie robią tylko takie bawełniane ktore w ogole nie sa elastyczne? tragedia jakas....
 
reklama
dzien dobry

Emka zbankrutujesz na tych testach

Agga moze troszke powalcz jeszcze,moja tez prawie 3 miesiace miala jak laktacji bylo zero i dalam sobie spokoj,modyfikowane i koperek chyba jej dawalam albo rumianek nie pamietam ktore od 1 mz jest

co do wagi to ja z rana 4,5kg na plusie,pod wieczor 5,5
dzis cukier na czczo 90
chyba to troszke opanowalam

co do numeru to ja Aureolci podalam i bede jakby co do niej pisac,ale na mnie to jeszcze czas

milego dnia dziewczyny
 
agga moj tez 2 dni się męczył żeby kupe zrobić i położna mi doradziła żeby mu dawać herbatkę koperkową. Kupiłam taką z hippa od 1 tygodnia, wypił 50ml i zrobił kupsko :-) Może spróbuj z tym koperkiem.

A my dzisiaj chrzciny na 16, ale sie stresuje :szok:
 
Witam w słoneczny poranek

Agga mi doktor pow, że przez 14 dni podawać jedną serię, ja dałam 9 dni bo by mi z flaczkami poszło, pomogło, teraz tak jak piszą dziewczyny podawaj na zmiane herbatke z kopru włoskiego lub z rumianku, jest z hippa herbatak ułatwiająca trawienie, ją też podawałam, a ze sposobów domowych to zaparzałąm kminek i przecedzalam przez sitko i do butelki. Wiem, że ty raczej jesteś za wodą jednak Filipkowi napewno herbatki pomogą. Spróbuj :)))

Majka ten brzuch to chyba nam już tak zostanie - NIESTETY :((( ja wogóle mam figurę jabłka, więc zawsze nogi były chyude a brzuch duży a teraz nawet uda mam masywne wrrr

Dorka jak ty to zrobiłaś 5kg? to po ciąży będziesz o drugie 5 lżejsza :)))

Aureolcia powodzenia na chrzcinach :))) ja pamiętam ,że miałam strasznego stresa i nie wiem skąd :)))
 
agga dzisiaj też dałam rumianek i za pół godziny ogromna kupa :-)
gabrielka ja w ciąży przytyłam 4 kg i brzuch po ciąży mniejszy niż przed :-) tylko że cały w rozstępach :wściekła/y:
 
Gabrielko, aureolcia jadę niedługo do sklepu to sięzaopatrzę w cały zestaw herbatek i zobaczę co z tego wyniknie :D - mam nadzieję, że małemu pomoże. Dzisiaj zrobił co prawda kupkę ale była hm dziwnie "stała"... Nigdy takiej nie robił. M przewijał a ja przysypiałam więc wstawać mi się nie chciało i nie widziałam jak to wygląda. Kupie więc tę herbatkę Hippa i rumianek za Waszymi radami i zdam relację jak tam "kupne" sprawy :-p

aureolcia udanych chrzcin życzę!

Dorotko ja naprawdę mam ochotę spróbować tyle, że jak pisałam wcześniej palę :-( i pisałam też wcześniej jakie mam jazdy kiedy fajek nie mam... no cóż, przeproszę się chyba jednak z tym laktatorem i może chociaż raz dziennie na sniadanie Filipa swoim nakarmię? Co o tym sądzice?

Odnośnie wczorajszego posta dot burdelu jakiego narobiłam... wiecie, że to chyba rzeczywiście poskutkowało? Dzisiaj o niczym nie musiałam mówić a w zlewie czysto, M wstał i się wziął za odkurzanie... tak sam z siebie! W szoku jestem :D Pozytywnym oczywiście.
O kurde... myślałam, że tylko przedpokój odkurza gdzie wykładzina jest ale z tego co słysze to po całym mieszkaniu jedzi! Trochę mi się śmiać z niego chce ;-)

Ja niewyspana... jak za starych czasów poszlismy wczoraj spać o... 5 rano! Filip spał od 22, obudził się o 1 rozbawiony na maxa ale zasnął po 1,5-2h a myśmy dalej siedzieli. W rezultacie Filip spał z tą przerwą od 22 do 11 (no i jeszcze jedna o 9 na kupę) a i my się wyspaliśmy - w końcu 6h snu^^

Dobra... kończę już pisac bzdury :-p
Miłego dnia i do zobaczenia później :-)
 
Majka z cyckonoszami do karmienia to prawdziwa tragedia jest jak chcesz ładny, nie bieliźniany. W czwartek całe Ś-cie zeszłam i tylko w jednym zaproponowała że mi zamówi. Ale jak już dziewczyny kiedyś pisały bardzo ładne są w
http://www.alles.pl/sklep/index.php?cid=100
http://www.intymna.pl/



Intymną to sama wynalazłam ale też śliczne mają.
A ja przez to że schudłam znowu mam cycki w rozmiarze 85 C i jeszcze obwisłe, tfu! Więc jak ubrałam Canpola bieliźnianego to wiecie jak wyglądałam:szok: Murzynka z Sahary po 7 dzieci ma jędrniejsze niż ja.
 
Ostatnia edycja:
Wanda dobra jesteś hi hi

Agga ja bym ściągała tyle ile bym miała, choć rozumiem cie z tym brakiem czasu bo ja też w ten sposób przestałam ściągać, coraz mniej i corazzadziej i wkońcu przestałąm i skończyło się na 3 miesiącach, ja starałąm się, żeby miał na dwa posiłki. kupiłaś laktator to pokaż co potrafisz hi hi a i herbatki nie muszą być z hippa ja mam też z bobovity
 
reklama
Do góry