reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

maria - oszalalas ... tyle kasy - blahahaha wszystkie w promocjach kupowane np 2 za 40zł wyluzuj jak triumpha cene ostatnio 80zl zobaczylam to mi sie slabo zrobilo.... wrrr...ale nie mieli takiego jak opisujesz a mi o taki chodzi - ten co mam jest podobny ale na szczescie oryginalnie ma czekoladowy kolor :) szlag mnie trafi w koncu bo bede na prawde miala cycki do kolan... do DD to mi baaaardzo daleko ale po domu chodze bez ... wrrr....
 
reklama
A ja juz po chrzcinach. Wiktor całą mszę przespał i nawet lanie wodą po głowie go nie obudziło, ale żeby mieć pewność że będzie spał przed wyjściem dałam mu butle :baffled:
Cieszę się że już po wszystkim i że już wszyscy sobie poszli. Najadłam się jak nie wiem co :-)
Mieliśmy 17 osób, imprezke robiliśmy w domu, mieliśmy zamówiony catering za który w sumie z dowozem zaplaciłam 370 zl, a jedzenia nam chyba jeszcze na tydzień zostalo :szok:

Mam takie techniczne pytanie dla tych co już po chrzcinach. Co zrobiłyście z kasą z chrzcin? Wydałyście np. na jakieś rzeczy dla dziecka, czy poszło na bieżące wydatki czy na szczepionki, czy np. zalożyć młodemu jakies konto w banku :confused:

majka a ty idziesz do neurologa bo są jakieś ku temu wskazania czy tak sama od siebie? Bo mi nikt nic nie gadał że mam iść do neurologa sle widzę że ty idziesz i wcześniej chyba emka była i pewnie ktos jeszcze to się zapytałam polożnej czy mam iść a ona mi gada że jak dziecko przy urodzeniu ma 9 lub 10 apgar to że nie trzeba i że jak ona sprawdzała to Wiktor ma wszystkie odruchy prawidłowe. A na koniec mi powiedziała że nie mam na siłe szukać chorób u zdrowego dziecka

andzia u mnie akurat była taka sytuacja że moja położna pracuje w przyszpitalnej przychodni ginekologicznej w której byłam 2 razy żeby w szpitalu mieli moja kartotekę i ona dała mi do siebie numer tel. i powiedziała żeby do niej zadzwonić jak juz urodzę. Była u mnie 4 razy, no i teraz 5 raz jak do niej zadzwoniłam że mi się szwy rozlazły, ale powiedziała że gdyby się coś działo ze mną albo z dzieckiem, albo gdybym miała jakieś pytania to mam dzwonic i ona przyjedzie
 
Ostatnia edycja:
Agga dodaj, jestem ciekawa o czym piszesz bo pierwszy raz slysze o czyms takim

Aureolcia to tani catering :) ja miala kolo 20 osopb i chrzciny kosztowaly 1500. ja wplacilam na konto wiekszosc

mdmd daj znac co u ciebie :)

dziewczyny natan obudzil mnie o 4 RANO-masakra i musialam wstac bo byl przesikany, ale bylam zmeczona :) juz zapomniala jak to jest

elmoo ja schudla 4 kg jak dowiedzialam sie o diecie

Wiktorek ma misiac, ale ten czas leci:)

Wlasnie ogladam program o surogatkach angielskich
 
dzien dobry slodkie

melduje ze cukry opanowane,rano 87 wiec moze juz bedzie lepiej,ale pare dni mi zajelo nim zeszlo od ponad 95 do takiego wyniku

Aureolcia catering rzeczywiscie taniutki,a Wiktor grzeczniutki

Elmoo 100 km rzeczywiscie duzo,a schudlas widze podobnie do mnie,mam nadzieje ze juz jezdzic nie bedziesz musiala

caluski dla dzieciaczkow no i pieknego dnia
 
Hej hej


ja jakoś nie czuję twardnień brzucha, czasami złapie mnie takie nieprzyjemne coś w dole brzucha, wlasnie czuje to jak jakieś napięcie, ale u góry jak dotykam brzuś mięciutki. No ale ja pochłaniam takie ilości asparginu, że pewnie od tego nie ma szans na skurcze.


Stanik na razie mam jeden z Alles. WYdaje się być bardzo milutki. Gdzieś w szafie mam jeszcze jakiś z karmienia córki, muszęprzymierzyć czy dobry jest.


Od rana parówa już u nas. I cały tydzień ma tak być ponoć. Na golasa trzeba będzie chodzić ;-)
 
Dorotka tylko pozazdrościć cukrów, ja to się cieszyłam jak miałam 95 :) widze, że kilka dni temu twoja córcia miała urodzinki :))) to wszystkiego naj dla niej

Starlet w piątek u mnie tzn też u majki hi hi ma być 32 stopnie, stopniejemy - to jak byśmy się nie polazywały to znaczy tłuszcz z nas wycieka hi hi majka rozumiesz?! :D

Emka ty to masz pytania, nie mam bladego pojęcia jak to jest w pociągu ale tak jak piszą dziewczyny zadzwoń na info albo napisz e-mail i problem rozwiązany
Emka pytam poraz\ kolejny dałaś obiadek???
 
reklama
no nie dalam jeszcze :) narazie owocki. marchewki jak nie chciala tak nie chce :/ a to moge juz ten obiad na pewno sprobowac dac ? o ktorej porze najlepiej i ile lyzek ?
 
Do góry