reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

A ja już po wizycie położnej. Powiedziala mi że nie wygląda to źle, powyjmowała resztki pognitych :szok: szwów i powiedziała że dobrze że ropa sama leciała niż by się miała gromadzić gdzieś w środku i trzebaby to później przekłuwć (ówać?).
Jak mi tak gmerala to widziałam cały gwiazdozbiór, ale jak sama stwierdziła jakbym z tym poszła do lekarza to ten by mi dopiero pogmerał, więc ciesze sie że nie poszłam.
Mam nadzieję że teraz jak już nie mam tych nitek to się to szybko zagoi.

agga masz tyle mleka w cyckach a karmisz modyfikowanym? Czy szłaś przygotować butlę ze swojego odciągniętego?

misiaszek ma ktoś do ciebie namiary???
 
Ostatnia edycja:
reklama
aureolcia mleko znowu szlag trafił :/ chyba drugi dzień juz sie nie odcigalm, wczoraj tez mlody nie chcial rano ssac. Laktacja siada z godziny na g odzine i chyba juz mi sie nie chce tego znowu ruszac. Chociaż mozze jakbym pociągnęła to mam coś ale chyba nawet nie bede ciagnac... juz sama nie wiem. Ostatnio jak nakarmilam swoim to mial sensacje brzuszkowe i sobie wmowilam, ze to po moim mleku ale jaks ie pozniej okazalo kupki nie mogl zrobic poprostu. Poza tym pale i nie wiem czy karmienie mlodego nikotyna byloby dobre :/ Niby przenika w niewielkich ilosciach ale nie wiem czy warto... (zeby nie bylo... przy mlodym nie pale absolutnie! na dwor wychodze, pozniej myje rece i sie 'wietrze')
W ogole ostatnio mam zwalony humor zupelnie i brak hm energii?
Chyba jakiś okres się szykuje bo brzuch mnie pobolewa i plecy zupełnie jak wlasnie przed okresem, nie mowiac juz o jazdach i humorach moich (patrz post wyżej :/).
Nie wiem co mam z tym pokarmem robic... odciagac i karmic? Darowac sobie?
Pisze jakby bylo to mi zupelnie obojetne ale nie jest... miedzy innymi przez to mleko mam taki humor zwalony.
 
Polka przekrecila sie z plecow na bok i spi :) to jej pierwszy raz ;)
a test bo mam schizy ;/
ja tez nie czaje czemu moze dlatego ze ja kremujemy i to sie wchlania w skore z kremem :|
 
Maria tosi tosi to jedno, a sroczka kaszke wazyła to drugie, ja tak ,mam niestety, że często mówie i pewnie pisze na skróty

Dziewczyny podajcie na priv numery do was, żeby póżniej było wszystko wiadomo i żebyśmy nie musiały się martwić

Emka jak Pola? podałaś obiadek? kobitko przestań z tymi testami, ile można

Mój dzisiaj odkrył, pierdzenie ustami i robił to przy desreku więc wyglądałm rewelacyjnie a tak wogóle to nadaje na okrągło papapa bababa

I smutna wiadomość - zribłam porządek w szapfie i niestety mam 1 bluzke w któej czuje się dobrze :((((reszta obcisła, mogę iść w nich na miss mokrego podkuszulka ha ha ale mmieli by ubaw jakby mnie zobaczyli, szlak mnie trafił bo przytyłam 3kg od kwietnia i lipa z rzuceniem a kupiłam spodnie wktóre nie wchodżę, nigdy nie lubiłam rzeczy fest opietych a teraz co nie wkładam (jeżeli wogóle włoże!!!!) to masakra

Emka jak myśmy to zrobiły będąc na diecie tyle przytyć!!!! ja miałam 18kg i brakowałąo mi do normlanej 2,5 a tu teraz 60,5 a bluzeczki SSSSS ewentualnie mała M w szafie

Dziewczyny a jak u was z wagą???

Niume betowen robi dokładnie jak twoj kocurek!!! zwierzęta to inteligentne bestie. Wogóle to się dziwie bo psy tej rasy żyją 7-9 lat a on już będzie m iał 11 - no tak tylko jak się żyje w królewskich warunkach to tak jest!!!

Pasek leż dużó, odpoczywaj, jeszcze się nachodzisz po porodzie a teraz wykorzystaj czas na relaks :))) dużo gazetek o dzieciach (uwielbiam je czyta ć cho ć większości piszą o tym samym)
 
agga skoro juz wydałaś tyle kasy na medele, potrafisz odciągać (ja nie potrafie :baffled:) i masz tak że jak zaczynasz odciągac to pokarm się pojawia to może warto powalczyć :tak:
Ale karmienie + palenie to chyba zły pomysł, zresztą nie wiem czy to przenika do mleka czy nie. Tak samo mnie zastanawia dlaczego nie wolno pić gazowanych napojów, mleko też później ma bąbelki :confused: A jak zjem buraczki to będzie czerwone :confused:
 
o ja ale sie usmialam :D
mozemy dawac przyklady jeszcze ;p
ja to takie na czasie.. a jak wypije piwo to bedzie z promilami ? :| (zeby nie byla ja nie karmie cycem)
w sumie sama nie wiem :|
 
aureolcia co do gazowanego ja piłam wodę, sporadycznie jakąś puszeczkę fanty pomarańczowej i nic nie było (normalnie piję niegazowane, ale jak karmiłam tylko swoim miałam ogromną ochotę na bąbelki niewiadomo dlaczego).
Buraczków raz się najadłam i... nie wiem jak to działa, ale Filip zrobił siusiu lekko różowe^^

Emka co do testów to rzeczywiście zbankrutujesz :-p To już nie te czasy, kiedy gumki można było podziurawić szpilką (moja Ciocia pracowała w aptece i kiedy mój ojciec miał hm z 10 lat to siedział w tej aptece z kumplem i dziurawili gumki własnie szpilkami... w ogóle mój ojciec to agent był:D raz powiązali z moim wujkiem klamki sąsiadom na jednym piętrze i zadzwonili do drzwi... wyobraźcie sobie, jak 6 osób naraz próbowąło drzwi otworzyć kiedy były powiązane xD). Z M jesteśmy 3,5 roku razem i w ogóle praktycznie sie nie zabezpieczaliśmy a ja takich schiz nie miałam^^ kupiłam test z 3-4 razy może i za każdym razem neg był. Ostatni test, który pokazał 2 kresku kupił M, ja nie chciałam mimo, że wszystkie ojawy wskazywały na ciążę^^ Mąż jak się okazało, wyczuł lepiej dzieciaczka we mnie niz ja sama :-p... ależ jazda była! Ja zaczęłam łazić dookoła kibelka i jarać na potęgę i mówić k*wa, k*wa, k*wa, M próbował mnie uspokoić a później zeszliśmy do Teściów i ojciec był happy bardzo a Teściowa zaczęła wykład o antykoncepcji hehehe^^
W każdym raize chciałam powiedzieć, że jesli gumka nie pęknie to szans praktycznie nie ma :-p
Nerwicy się nabawisz! :-)
Gabrielko Wy tutaj wagę i tak super macie w porównaniu do mnie! Wiem co prawda, że przed ciążą też mało nie ważyłam ale byłam pewna, że po będę gubić a tutaj lipa... przytyłam :-(
Maaaaarzę teraz aby mieć swoją wagę sprzed 1,5 roku - 63kg i rozmiar M... ehhhh to były czasy! A myślałam wtedy, że jestem gruba :D Teraz wiem, co znaczy być grubą i najgorszemu wrogowi nie życzę tylu kilogramów na kościach!

Gabrielko mam jeszcze pytanie odnośnie Lacidobaby... Czy podałaś te 10 saszetek 1/dzień i więcej juz nie podawałaś, czy powtarzałaś kurację? Bo kurcze Młody ma problemy z kupką ostatnio od ok tygodnia może(?) Raz aż płakał to wsadziłam mu pół czopka glicerynowego dla dzieci, zrobił kupę i momentalnie zasnął, nawet przewijanie na śpiocha było. Teraz robi co dwa dni ale widać, że go męczy strasznie :( Czopków nie chcę podawać zbyt wielu bo później będą problemy z defekacją, termometrów i innych też nie chcę stosować a masaże brzuszka i leżenie na brzuszku średnio pomaga. Zastanawiam się więc, czy nie powtórzyć kuracji Lacidobaby (3tyg. temu jakoś ostatnia saszetkę z tamtej puli dostał). Co o tym sądzisz?
 
reklama
a ja to test zrobilam jak sama bylam bo moj wyjechal ;/ no i tez wszystko wskazywalo na ciaze. wczesniej robilismy to 15 miesiecy bez zabiezpieczeni z koncem wiadomo gdzie i nic :| czasem nawet plakalam ze nie bede mogla miec z nim dzieci.. tfiu ! dziecka ;p az do maja kiedy to zaszlam w ciaze w... okres. test 1 lipca i 2 kreski polecialam po kolejne dwa testy zrobilam jeden i rano kolejny i mam fotke tych trzech testow :))) ahuhuahahuhuhahahahuhuh ;) 2 piwa za mna ;)
 

Załączniki

  • 28423_129526243730661_100000198570836_358863_5291873_n.jpg
    28423_129526243730661_100000198570836_358863_5291873_n.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 42
Do góry