reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
ręcznie to dla mnie masochizm(choć nie próbowałam), celnąc do butli chyba też byłoby cieżko.
Jak jakaś dojna krowa za przeproszeniem właśnie sobie to wyobraziłam...hahahah jeszcze z moimi balonami to na pastwisko mogę wychodzić;P
 
wymyslcie mi jakas kare :///

ostatnio wypilam piwo z sokiem i zmierzylam po godzinie.. 205!!!
a potem sobie przypominalam ze to sie mierzy po 2 h ://
i mialam 158 :|
chyba musze isc zrobic ta glukoze ;/
 
narazie ibuprom max wzielam tak mnie leb nawala :(
boze co za matka ze mnie ze rzucam smokiem mojej coreczki :(


Ty się przejmujesz że smoczkiem rzuciłaś a ja musiałam codziennie wysłuchiwac płaczu małekj istotki koło 6 miesięcy nad mieszkaniem mamy a ta matka wredna się darła , czaskała drzwiami , wyzwiska leciały takie że głowa boli.
Jak tam poszłam to mi tłumaczyła że mała jest nieznośna a ja jej na to że to tylko dziecko i tak dzieci mają że czasem płaczą.
Ale to jak gochem o ścinę ......wyzwiska jakie leciały na to dziecko i jak się darła na nie to jest zła matka.
a Ciebie tylko poniosło tak że smoczkiem rzuciłaś.


aureolcia a spróbuj sobie może suszarką suszyć tylko chłodnym nawiewem.


emka twoje wyrzuty sumienia to najgorsza kara
 
Ostatnia edycja:
emka - daj spokoj wyzylas sie tylko na przedmiocie martwym i na zdrowie :D

aasica - zaden masochizm chyba ze cie boli jak hania ssie :) kladziesz kciuk od gory na otoczce i ze dwa palce na dole, lekko przyciskasz piers do siebie i palce dociskasz do siebie (broń boże nie doj się jak krówke i nie naciągaj brodawki) hihihihi spokojnie mozna nazbierac w ten sposob, a jak mowisz ze masz balony to uwazaj na sciany :)
 
no bez kitu to najlepsza kara ;//
a ta nad toba to nie wiem ;/ wrr !! sa takie co bija dra sie i nie wiadomo co.. daleko mi do takich. mam nadzieje. chociaz jak rzucam jej smokiem to moze mi blisko jednak :(((
 
aureolcia no to życze ci aby Wiktor był tak spokojny w kościółku jak moja Hania:)))

Ja nawet wzięłam do szpitala suszarkę bo myślałam że moze się przydac więc może warto zakupic.

A potem masz ludzi w domu czy idziecie do lokalu??

majka no instruktarz pierwsza klasa ale mam obawy:))) no i skoro nie da się tej kaszki dawac z tym moim mlekiem to daremne moje ściskanie

emka ja to kurcze nawet juz nie mierzę takiego mam schiza.

Aaaa wiadomo co z mamą olą????bo może nie
doczytałam...



Najlepsze było że tu narzekała na małą a jak o 1 w nocy się seksili i krzyczała , jęczała i potem pompowali materac-łożka jeszcze nie mieli , potem już się pojawiło to było ok ale jak mała ryczała to 4 liter nie chciała ruszyc.Masakra.
Dobrze że już jestesmy u siebie....a nad nami tylko dach...i gołębie wrrrr :p bo taka wnęka jest w murze i tam przesiadują
 
Ostatnia edycja:
Assica ja rozpuszczam kaszke w minimalnej ilości wody i dodaje do tego desrek, więc myślę, że możesz podać w swoim mleku i nie musisz tego dużo ściągać

Emka możesz dać Poli cały słoiczek a kiedy podajesz obiadek?

Maria był czas kiedy dawałam w niekapku i nawet zdarzało się , że zaciągnął a dzisiaj niestety próbowałam i lipa:no:ja mam sposób daje najpierw butle i wyciągając butle podaje niekapek i go gryzie,:-p ale trzeba tam pociągnąć mocno, mam z lovi i pierwszy raz odetkałam plastik któy powoduje wolniejszy wypły:szok:

Aureolcia cos nie tak z ta twoja raną, tak nie powinno być, ja miałam też samo a rozpiszczalne i też długo mnie bolało bo położan wytłumaczyła mi to w ten sposób , że guzełek rozpuszcza się najwolniej i jest połączony ze zdrowym ciałem, ale u ciebie jest ot za długo, ja dokładnie nie pamiętam ile mnie bolało ale nie miesiąc:no:

Emka pociesze cie, ja od poprzedniego czwartkui czyli 8 dni jestem sama z Natanem 24h na dobe i do tego mam upierdliwego psa:wściekła/y:ktory doprowadza mnie do szewskiej pasji:wściekła/y: dzisiaj zlapal recznik Natan :wściekła/y: az sama nie wierzylam , że potrafię taką wiązanke w jeżyku łacińskim puścić, a najgorsze , że nie zabiore mu tego bo on nie puyści a h...jak jest na dworze to hałka i stoi pod oknem, bo on chce do domu:wściekła/y:brrr ale on jest rozpieszczony, także emka głowa do góry, czasami są momenty załamania:confused:

Ja walcze z tosi tosi i mogę sobie to robić tylko, że wszystko inne jest bardziej intesresujące;-)

A co do podjania tzn w wielkiej ilości to myślę,l ze jest to zmęczenie:tak::tak::tak:
 
reklama
Aasica - no ja problemu nie miałam z kaszką bo mój juz marchewkę i jabłko jadał - więc podawałam w tym. Nie będę ci mówić co ja robię i zrobiłam bo ty panikara książkowa jesteś :-) bez obrazy - po prostu postępujesz dokładnie jak w książce. Ja ta kaszkę z glutenem podałam dopiero 2 tygodnie temu bo zapomniałam w 4 miesiącu więc bym się tą kaszką tak nei stresowała! te normy i porady lekarzy co chwilę się zmieniają.

Emka - no jesteś beznadziejna przyznaję - BO POCO SIĘ STRESUJESZ jakimś rzuconym smoczkiem !!! co rzuciłaś tym smokiem jej w oko czy co ?
no bez przesady - ja dziś miską z jedzeniem Bartka rzuciłam i jeszcze na niego krzyknęłam że mam go dość i że jest wrednym bachorem. w ogóle coraz częściej podnoszę głoś na niego - może się nie drę ale mówię z podniesionym głosem - co jest już baaardzo złe i muszę coś z tym zrobić bo nei wyrabiam a jutro znów jestem 24 h z nim i jeszcze na ślub z nim idę do urzędu. Denerwuję się jak nie wiem o co mu chodzi, ryczy jak go karmię ale buzię otwiera - to o co mu chodzi - nei wiem. potem chce spać ale nie zasypia i ryczy więc to mnie już zupełnie rozwala bo nei wiem czy dac mu płakać czy co robić! i tak w kółko. ogólnie troche nerwowa jestem, do psów też coraz częściej wybucham że mnei witają na przykład skacząc na mnei !!! i dostaje im się za nic. ale mój M jest dużo gorszy i to mnei też dobija. aaaaaah jakiś dziś dzień do d...

Aureolcia - kiepsko ta sprawa wygląda - a te poślady twoje to mnei rozbawiły- ja np nie mogę w lato chodzić w spódnicach bo mi się uda do krwi obcierają - ale to chyba od jazdy konnej i ogólnej mojej budowy i skóry w tym miejscu. ale koniecznie wybierz się do lekarza - kiepsko by było jak by ci tam się kilka blizn narosło - miałabyś problemy przy załatwianiu wciąż.
 
Do góry