reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
no bo musimy Polke kremowac codziennie 2 razy a jego siersc byla wszedzie i sie jej wbijala.. pod skore ;/ i musialam peseta wyciagac ;// tragedia !! no ale mozemy go odwiedzac bo to prawie w wawie jest :) a karmisz cycolem ?
 
czy Pola tez co chwilę pcha raczki do buzi i pociera tak jakby ja dziąsła swędziały??
widac że czasami az zła jest z tego powodu a gryzaczkiem nie zawsze trafi w usta ..no i wylatuje jej z rączek.

Przestań tak gadac ....dobra matką jestes...a swoją drogą tez bym na piwo poszła.
 
Ostatnia edycja:
Majka ale sie uśmiałam z tego halnego :) dobre
Aureolcia ja nie kapuję dlaczego ty jeszcze u lekarza lub w szpitalu nei jesteś!!! ja tam drugiego dnia po cc już nie bralam paracetamolu a kąpałam sie po 5 godzinach - mi sie podobało cc :)
aasica - ja cycowa jestem i dałam w 4 miesiącu - ale to kązdy musi sam zadecydować
Emka - nie wyobrażam sobie oddać jakiekolwiek swoje zwierze i nie wiem jak to się działo że te włosy się wbijały w skórę - rozmawialam właśnie na ten temat z weterynarką tydzień temu i mówiła że nigdy o czymś takim nie słyszała. współczuję.
 
ja tez sobie nie wyobrazalam a jednak musielismy :(
dostalam go 2 lata temu od michala :( przywiozl mi go z mazur :( takiego 3 miesiecznego :(
no ale Pola jest na pierwszym miejscu i dlatego wyszlo jak wyszlo :(
 
majka miałam założone niby samorozpuszczalne ale chyba jakieś chińskie były bo jakoś się nie do końca rozpuściły :eek:
maria nie poszłam do lekarza bo miałam nadzieje że się to wygoi a poza tym nie mam z kim dziecka zostawić a mąż teraz nie dostanie urlopu żeby pojechać ze mną do lekarza :-( Zobacze co mi jutro powie położna. Może jak wyjmie ten kawałek sznurka to się to szubciej wygoi, a jak nie to cóż pakuje dziecko i jedziemy razem do lekarza.
Cholera ja juz to miałam wygojone, nie wiem co zrobiłam nie tak że wszystko szlag trafił :-(
Nigdy więcej dzieci :no:

Najchętniej bym się teraz uchlała, to bym przyjamniej bólu nie czuła
 
ja pier*** Polka stekala od 17 do tera ;/ kur** normalnie myslalam ze wyjde z siebie !!! o 20 to az smoczkiem rzucilam o ziemie bo juz kur** nie moglam ;/// wykapalam ja i spi ;/ szkoda ze nic prawie nie jadla i bedzie znowu budzic z 5 razy w nocy ;// o dzizas !!!!! chyba wypale cala ramke !!! az sie poryczalam po tym jak rzucilam tym smokiem i ja przepraszalam i wogole cyrk !!! w sumie sama z nia jestem od 7 rano to juz moge nie miec sily nie ?? :| :///
 
reklama
Maria ze mnie chyba jakas przewrażliwiona mamusia bo ja nie wyobrazam sobie żeby takiej maleńkiej istotce już marchewkę wciskac.

A tą pierwszą kaszkę(gluten) to mieszałaś z własnym mlekiem ??czy z zupkami jarzynowymi??

Bo ja będe miec problem bo mała ani razu butli nie dostała wiec sie zastanawiam czy można to podawac łyżeczką da się ???

Aureolcia kurcze przekichane masz z ta raną.A próbowałaś chodzic w spódnicy bez majtek???no chyba ze Ci jeszcze leci to raczej nie możliwe.
 
Do góry