reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Rzeczywiście, nic złego się nie dzieje :szok:
mimo że zapomniałam o insulinie cukry w normie:-).

Dwupaki (włącznie ze mną) zamilkły... no ale ja rzeczywiście jak Gabrielka i Nimue napisały allegruję się strasznie. Nawet w gierki nie gram :szok: tylko cały czas zakupy... chata cała w kartonach.... MASAKRA!!!!

Zapisano mi termin cc na 16 lipca. 15 o 9 rano na czczo mam się stawić w szpitalu... i jak to ma się mieć do tych regularnych posiłków???? Czy ja mam zjeść wieczorem zamiast o 22 to o 24? Jak myślicie, no bo nim mnie przyjmą, zbadają, ulokują to 11 będzie. A wtedy powinnam być już po 2 śniadaniu.
Wierzyć mi się nie chce że to już zleciało 8 miesięcy, ciekawa jestem czy tego 16 w ogóle doczekam bo brzuch się stawia coraz częściej i intensywniej a ginekologicznie nie byłam badana już prawie 2 tygodnie....

A z Olą to przegięcie, coś mi się zdaje że brak jej na forum nie jest spowodowany humorem, że to coś poważniejszego. Oby wszystko dobrze było!
 
reklama
emka - kliknij na moj suwaczek albo na swoj - ja wzielam wlasnie z tej stronki babyboom i po lewej na rożowo masz rodzaje suwaczkow wypisane - wybierz "postepy w diecie" :) hiihhi a i tak jestes lepsza ode mnie - ty kilogram fasolki a ja kilogram krowek - dobrze ze nie w jeden dzien :)

aureolka - nie ma rady ja bym na twoim miejscu juz dawno u lekarza bylam :) a co do wietrzenia to nie mozesz sie polozyc bez gatek np przed telewizorem i sie przykryc przescieradlem? przeciez wietrzenie nie oznacza ze ma ci tam halny wiac :) a tak przy okazji ... co za nitki ci wystają? to nie mialas jeszcze zdjętych szwow??? nic nie kumam... a czy latwiej dba sie o rane po cc to nie wiem - na pewno inaczej - moje wietrzenie polegalo na tym ze musialam i tak sie klasc bo rane przykrywa mi falda brzucha i musialam ją odgarniac, no i nie moglam normalnie prysznica wziac poki szwy mialam.... normalny prysznic dopiero po tygodniu od porodu wzielam, a na oddziale po porodzie sn babki smigaly po kilku godzinach :)

wanda - ty olej juz diete w momencie jak idziesz do szpitala :) skoro na czczo to na czczo - oni sie bedą martwic juz a nie ty :) poza tym juz nic zlego sie nie wydarzy :) ihhi pamietam jak weszlam na to forum ktoras dziewczyna pisala ze jej sie skurcze zaczely ale nie regularne i ze ma w dupie diete i wcina litr lodow... :D:D:D ihhih i nie wiem czy to emka albo asica nie byla :)
 
Ostatnia edycja:
no imusze sie pochwalic boooooo :-) wojna o zarelko chyba wygrana bo po 2,5 tygodniach przybrala 530 g i wazy teraz 3700:D wczesniej w 2 tygodnie przybrala 410 g - takze nie pamietam kto tam sie zastanawial czy z miseczki A mozna wykarmic - skoro z małego B mozna to i z A tez :) takze z jagody jest juz kawał dzieciaka :-):-):-)

oj to gratulacje

Zapisano mi termin cc na 16 lipca. 15 o 9 rano na czczo mam się stawić w szpitalu... i jak to ma się mieć do tych regularnych posiłków???? Czy ja mam zjeść wieczorem zamiast o 22 to o 24? Jak myślicie, no bo nim mnie przyjmą, zbadają, ulokują to 11 będzie. A wtedy powinnam być już po 2 śniadaniu.
Wierzyć mi się nie chce że to już zleciało 8 miesięcy, ciekawa jestem czy tego 16 w ogóle doczekam bo brzuch się stawia coraz częściej i intensywniej a ginekologicznie nie byłam badana już prawie 2 tygodnie....

A z Olą to przegięcie, coś mi się zdaje że brak jej na forum nie jest spowodowany humorem, że to coś poważniejszego. Oby wszystko dobrze było!

to super 16 bedziesz miec malenstwo w ramionach,ale zazdroszcze,ja to jeszcze tyle
 
Majka woow gartulacje jak pięknie Jagodzianka przybrała(ehh.. ile razy piszę jej imie to pożarłabym ze 3 na raz z ciepłym meczkiem). A to tylko na cycowym mleczku czy podawałaś też modyfikowane??
Aurelia biedaku nie łam się, to też w końcu minie, a położna może coś poradzi.
 
no ja tez juz mam suwaczek :D
kumpel pyta czy wieczorem ide z nim na piwko :)
zastanawiam sie :)
tata Poli mowi ze smialo ale ja chyba wole na chacie z Pola siedziec :|
moze sie jeszcze zdecyduje ;))
a kilogram fasolki mniam mniam. teraz zjadlabym cos slodkiego.. szkoda ze nie mam :/ :(
 
elmo - sztuczne to ze dwa razy dostala jak jej juz dosc mialam, teraz w razie czego mam zawsze troche w lodówce swojego :)

emka - brawo :) a na piwko idz i wypij prosze za mnie ze trzy wareczki strong ......mmmmmmmmm....mmmniam :D
 
Witam kochane słodziutkie.

Gabrielka żyje, żyje:tak:.

mała wymaga mojej 100% uwagi , masakra jakas....a jak już jest babcia to gotuje obiad i nie nie ma kiedy wchodzic na neta.
Na dodatek jescze ten remont trwa ...dzis moj układa listwy do tych nieszczesnych paneli.

Emka gratuluje pierwszych słoiczków.

Widziałam fotki super te wasze dzieciaczki.

Jagódka super sie uśmiecha.

Poli za nie długo warkocz bedzie można pleść.

Wiktorek słodziutki i tak męsko wyszedł;-)

Co do słodkiego to ja tez stwierdzam że teraz mam takie napasci na słodkie jak nigdy a włosy wypadaja mi garsciami a cały czas jem feminatal dla karmiacych:eek:...

Mała mam na rekach masakra przy stacjonarnym kompie.

Wogóle rozpakowane to Was podziwiam że macie czas na pisanie ...moja to tylko gadac ze mną chce :confused:
 
reklama
aasica a ty nie dajesz sloiczkow jeszcze ? przeciez juz mozesz :) ja dalam 2 dni przed 4 miesiacem :)
chyba pojde na to piwo. tylko ze ja to na 3 zazwyczaj koncze i polowie paczki papierosow ;/
na dodatek mam dola bo oddalismy kota :(
 
Do góry