reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

pije bez :) szczepic bede 5w1 bo do kazdej sa plusy i minusy, a co do usg to ja wlasnie we wtorek ide :) w szkole nam mowili ze nawet jak nikt nie zaleci to zeby samemu zrobic :)
 
reklama
Aureolcia - nie szczepiłam na rota i juz przeszliśmy rota :) na pneumokoki chyba się zdecyduję.
Bartek wzglednie dał mi się wyspać - o 24 przez sen go nakarmiłam i obudził się o 5 - karmilam do 5.40 i potem o 8.15 pobudka - ale ja poszłam wariatka o 1 spać więc nie za bardzo wstać mogłam. Ta pogada chyba też mnie wykańcza bo mam zimne i ciemne mieszkanie i jak nei jest mega ciepło i słonecznie to u mnie jak w trumnie i źle mi już od tego.
A teraz Bartek od prawei 2 godzin śpi ale na HAMAKU! szału dostaje nie chce popołudniu w ogóle inaczej spać jak tylko na hamaku - a hamak jest dla bobasów więc wąski więc muszę siedzieć cicho obok i pilnować bo juz dwa razy mi się przekręcił i walnął głową o podlogę. i nic nei mogę w tym czasie zrobić - a muszę przez psy codziennie zamiatać chociaż a tak to siedzę i bujam hamak i ruszyć się nie mogę - bez sensu ta robota! ani ugotować ani posprzątać ani pospać !!!! a jak go uśpię w łózeczku popołudniu to budzi się po 20 - 30 minutach :wściekła/y:zła ogólnie jestem i spi jak nigdy tak długo a ja wyjść muszę :)
 
Maria a moze byś tak pod ten hamak fotel postawiła, albo materac jakiś...albo poduchy...zawsze to jakieś zabezpieczenie no i Ty nie byłabyś uwiązana:-)
 
witam slodkie

Starlet ciesz sie ze oki,mam nadzieje ze corcia wczesniej zdecyduje sie wyjsc niz starsza siostra,a wizyty gratuluje

Misiaszek jejciu Ty juz na wylocie,ale milusio

co do szczepien to juz Wam pisalam ,starsza core zaszczepilam i na rota i na pneumo,ja szczepienia te polecam,naprawde,bynajmniej do tego okresu,zobaczymy jak to bedzie jak pojdzie od wrzesnia do przedszkola

milego dnia slodzitkie
 
A ja coraz mniej cieszę się macierzynstwem :-( Rana boli jak cholera, smaruję ją już wszystkim czym sie da. Myję szarym mydłem, psikam tantum rosa, robie okłady z rivanolu, kory dębu, balsamu szostakowskiego a ona boli coraz bardziej:wściekła/y:
Dzwoniłam do polożnej ale jest na wakacjach, będzie u mnie jutro albo dopiero w poniedziałek a w niedziele mam chrzciny.

Od 3 dni becze bo mnie to tak boli a co najgorsze zaczęłam obwiniać Wiktora że przez niego musze tyle cierpieć. Ale ze mnie wyrodna matka, ale ja juz naprawdę nie mogę wytrzymać :-(
 
ja tez szukam suwaczka "motywujacego" odchudzanie ;))
Polka zeszlej nocy spala od 21 do 3 a potem juz wogole :| tatus mial przechlapane ;) no ale sie zadeklarowal ze on z nia jest w nocy wiec prosze bardzo ;) ja pospalam do 10-25 :D
to normalne ze Pola robi bardziej zbita kupe odkad je sloiki ? myslicie ze tak na poczatek do ktorej godziny max karmic sloikami by problemow nie miala w nocy tj brzuch nie bolal czy kup nie walila co chwile. bo po sloikach robi co chwile malego stolca ;)
 
aureolicia - prosze sie ze mnie nie nabijac :-) odchudzac to moze za mocno powiedziane no i przy karmieniu nie wskazane, ale musiałam jakiegoś bata na siebie puscic zeby miec motywacje ;-) rana to faktycznie masakra ja przez dwa czy trzy tygodnie na paracetamolu jechalam, ale ja po cc i tez jagodke o to obwinialam, nie przejmuj sie tak bo nie ma w tym nic nienormalnego ;-) a ja poszlam na zakupy i wrocilam bez anatolka.... dzizes co za pamiec :eek: to trzeba byc mną :-D

emka - teraz to mnie rozwaliłas tym sformułowaniem :-D
...bo po sloikach robi co chwile malego stolca ;)
polewka :) to brzmi prawie jak reklama małego głoda :) .... mamo...! nia ma nic do jedzenia...! hiihihhi
a suwaczek z tej samej serii wiec zapraszam, nie bede sie czuc samotna :-D:-D:-D

na zakupy zabralam jagode bo po drodze zahaczylysmy i przychodnie :tak: pierwsza taka wyprawa ze w kilka miejsc :tak: odwiedzilysmy tesco w trybie ekspresowym ;-) ale powiem wam ze wole z nią jechac niz ja w domu zostawic i sie zastanawiac co chwile ... jest glodna czy nie jest :tak:

no imusze sie pochwalic boooooo :-) wojna o zarelko chyba wygrana bo po 2,5 tygodniach przybrala 530 g i wazy teraz 3700:D wczesniej w 2 tygodnie przybrala 410 g - takze nie pamietam kto tam sie zastanawial czy z miseczki A mozna wykarmic - skoro z małego B mozna to i z A tez :) takze z jagody jest juz kawał dzieciaka :-):-):-)
 
nie moge znalezc na necie tego suwaczka twojego :/ daj link :>
no robi male kupy co chwile i one nie smierdza i musze zagladac co steknie czy nie wyskoczyl balasek :/ :)
ja jem wlasnie fasolke szparagowa.. a kilogram wlasnie koncze haha :)
 
reklama
ja już 5 tydzień pojade na paracetamolu a poprawy nie widać bo rana coraz gorzej wygląda :szok:

majka wydaje mi się że o rane po cc łatwiej sie dba bo większy dostep powietrza a dupsko to jakaś masakra, po każdej wizycie w kiblu myć trzeba a dotknąć się nie da, a z wietrzeniem też problem bo tata mi ciągle włazi jak do baru, chrześniak ciągle jakichś kolegów przyprowadza, a poza tym mam nacięcie w stronę odbytu więc musze leżeć rozkraczona jak kaczka a tak się długo nie da bo nogi bolą.
Ogólnie prze....bane. Bo jeszcze mi z tego pęknięcia chyba początek nitki wystaje, więc nie wiem czy mi go polożna nie będzie chciała wyjąć :szok:
Oooo matko ja ją chyba z bolu pogryzę :-(
Nie wiem czy się nie skończy na antybiotyku :-(
 
Do góry