reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
ja już zwarta i gotowa bez czopa czekam na dzidziusia :) kontaktu nikt nie ma bo nikt nie chciał. jak się rozpakuje to dam znać :) dziś obżerałam się lodami i mi niedobrze :) ale to jedyna słodycz oprócz męża więc chyba przesadziłam... no nic (a biała armia nie działa żeby przyśpieszyć poród)
 
A ja sie nie odzywam bo nie mam co pisac ;) No ale juz mam bo jestem po wizycie.
Mala wazy 2440g, ulozyla sie glowkowo - 2 dni temu zaczelam czuc inaczej ruchy i sie skapnelam, ze chyba wreszcie sie odwrocila. Mam wytrzymac jeszcze 2 tygodnie i potem moge rodzic, ale szyjka sie nie skrocila i nie rozwarla bardziej, wiec jest ok. Mam powoli odstawiac luteine.


Pytalam o cukry na czczo. Powiedzial, ze absolutnie nie schizowac przekroczenia typu 98 przy normie do 95 jak ja mam. Mozna przejmowac sie jak codziennie cukry beda mialy przekroczenia rzedu 10%. Poza tym to juz koncowka wiec nic nie zaszkodzi.


Elmoo pieluchy tez prac ;-)
 
Misiaszek jak wolisz tylko, że każda wysyła do kogoś na privie nr tel, żeby wiedzieć co się dzieje i nie martwić się jak z mama ola:sorry:

Majeczka babki pisakowe z lilda, polecam dla mamus któe są już przed końcówką:-)

Starlet super, jeszcze chwilka i już maleństwo będzie przy tobie:-D
Pamiętam, że jak Natan się przewracał tzn układał to miałam wrażenie, że brzuch mi pęknie i byłam dość spanikowana, Starlet a gotowa już jesteś, masz wszystko przygotowane? Przede wszystkim torba już stoi?
 
Ostatnia edycja:
wow ... gabrielka ale przypomiałaś z tą torbą... dzizes ja pamietam ze na ostatni gwizdek swoja pakowalam :) mam nadzieje ze obecne przyszle mamusie sa bardziej rozsądne ode mnie :D:D:D a babę piaskową też chętnie wciągnę :) a sasanki moglam ze 4 zjesc a tam i miod i czekolada wiec mega slodkie :)

misiaszek no bez takich ze nikt nie chcial :) wysylaj do mnie na prv :) ha... 39 i 5 dni - moze się wstrzelisz rowno w termin :)

starlet twoja w brzuszku wazy dokladnie tyle co moja w dniu wypisania ze szpitala :) teraz do mnie dalej nie dociera ze jeszcze wieksze dzieci od mojej w tej obecnie chwili sie rodzą, nie moge sobie jej teraz wyobrazić u mnie pod skorą - strasznie szybko zapomina się jakie to uczucie :)

jutro mam w planie podjechac do mojej przychodni i zwazyc jagodke - ciekawe jak to jej przybieranie na maminym marnym cycku... choć nie powiem... w rękach czuje ze ona przybiera ale ciekawa jestem czy wazy juz 3,5 kg :) ehh teraz bedzie u mnie troche aktywnie i nerwowo wiec gdzies tam w zakamarkach waszych umysłów prosze trzymać za nas kciuki - we wtorek idziemy na usg a na 5 lipca udalo mi sie zarejestrowac małą do neurologa :) no i w przyszlym tygodniu szczepienie :) chyba tate z nią wyślę bo ja tego nie przeżyję :)
 
Ja kapałam w takim przypadku aureolia - poco się męczyć, ja brałam małego na ręką dupą do góry nogami i pod kran w umywalce :) raz, dwa i po sprawie.

Misiaczek wysyłaj numer do Majki bo chcemy wiedzieć co się dzieje :) skoro czop wypadł to już już. A z białej armii to się z M śmieję - bo pierwszy raz słyszymy to sformułowanie.

a mi dziś dal Bartke popalić a pogoda taka do d... że tylko spać szczegolnie że mam ciemne mieszkanie jak cholera i cały dzień jak w norze.
 
PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapomniałam na noc wziąć insulinę (biorę codziennie o 21-30) nie mogę się dodzwonić do lekarza. Wiecie z własnego doświadczenia co robić??????????????????
 
reklama
Wwwanda ja niestety nie pomogę, ale moze jakaś insulinozależna się odezwie rano. A tel. do jakiejś poradni diabetologicznej nie masz??

Dziewczynki pielu****ecie swoje maluchy? Bo nam położna na szkole rodzenia mówiła żeby od początku maluchy pieluchować co napewno uchroni je przed wszelkimi wadami bioderek.

Majka trzymam kciuki. A Jagódka to w kórym tyg. się urodziła, bo już nie pamiętam - a Ty ile w ciąży przybrałaś?

Starlet no jak Ty masz 2 tyg poczekać i rodzić to chyba analogicznie ja z tydzień ;) Wolałabym chyba jednak poczekać dłużej... zawsze to aleństwo przybierze troszkę no i faktycznie pakowanie jeszcze w polu...od poniedziałku się wezmę!!

Misiaszek czekamy na wieści o szczęśliwym rozwiązaniu.

Pozdrawiamw kolejny deszczowy i pochmurny dzień... a niech to jakie lato:szok:
 
Do góry