reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

aasica ostatnio pisala :)
a numerek mam i tel i gg no ale nie wiem czy moge podawac ;ppp
ide spac :/ wzielam espumisan i 2 nospy bo boli tera jakbym okres miala :/
paa ;)
 
reklama
Pomocy? :)
Myślicie, że jak trwa laktacja i organizm się wyjaławia sam, to jak zafarbuję włosy to ich nie stracę? albo nie przerzedzą mi się za bardzo? :p
No i... mam dwie farby: ciemny brąz i czerń - która? :-p
 
witajcie :)

maria, gabrielka - dzieki za odpowiedzi:) dzisiaj wycieczka do apteki :)

maria - i jak dzisiaj buzia bartoszka?

aga - od farbowania to pewnie nie, ale położna mi mowiła ze wypadaja kolo 3 miesiaca, bo wtedy zmieniaja sie hormony u kobiety a dokladniej wycofują się te z ciąży, wiec ja zapobiegawczo mam zamiar znowu włosy woskowac raz w tygodniu, bo jak mi zacznie wypadac to co mam na glowie to łysa będę biegać :(

wczoraj jagódka dostała spadkowy leżaczek :) taki - jak dla mnie moze byc choc upatrzony miałam inny - no i kupilam u jagody tym sposobem poł godziny spokoju... potem sie jej juz znudziło...

a co powiecie na pozytywki karuzelki do lozeczek... szukam z kilkoma dluzszymi melodyjkami... polecacie cos?
 
Ostatnia edycja:
agga dawaj na czarno ;-)

Wy też się tak stresowałyście przed chrztem dziecka :confused:

majka a nie fajny ten leżak? Bo ja taki sobie własnie wybrałam jako prezent na chrzciny i teraz mam stresa że jest do bani :eek:

A wode maluszkom podajecie w temperaturze pokojowej czy trochę podgrzaną?
 
hejka slodkie

dzis rano cukier kiepski,ale to wszystko przez to jedzenie o plonocy,
nie bylo mnie bo jakos tak w domu roznie,ale juz oki

jak tam nasze slodkie malenstwa i ich mamy
a i ktoras sie rozpakowala juz czy jeszcze

milego dnia
 
Witam tą beznadziejną pogodę!!!

Od dziś równo miesiąc do mojego rozpakunku - stress jest :szok:

Agga ja tam preeruję ciemny brąz - też takim dysponuję na głowiżnie:-)

Emka a Tobie regularnie gumki pękają, czy nie używasz i dlatego tak się stresujesz?:shocked2:

Dorotka cukrami się nie martw, może to przez te Twoje kłopociki? Ja już o tym wogóle nie myślę, mierzę tak jak muszę, trzymają się norm ale w głowie juz zupełnie inne myśli.


Mamy rozpakowane z kosmetyków to co na początek dla maluszka - z obserwacji to chyba sudocrem - dużo tego?, a pozatym nie wiem. Jakaś oliwka? Oilatum do kąpieli?Czy lepiej takki zestaw? NIVEA KOSMETYKI DO PIELĘNGNACJI NIEMOWLĄT-OKAZJA (1086603748) - Aukcje internetowe Allegro?
 
haha
wlasnie nie pekaja ani nic nie wylatuje bo potem sprawdza :|
ale mam taka schize i dlatego robie testy :/
lece zaraz na rehabilitacje na 12.. uwazam ze jest zbedna no ale skoro czekalysmy 2 miesiace rowno to pojdziemy :) niech lekarz najlepiej sie wypowie :)
dzis tata ma urodziny :) szkoda ze pogody nie ma ;/
 
Elmoo ja tez kupiłam sudocrem bo pamiętam jak chrześniak był mały a to było 9 lat temu to mu nim smarowaliśmy, ale jak przyszła położna to mi doradziła żebym smarowała bepanthenem bo sudocrem jest twardy i ciężko się rozsmarowywuje, wypróbowałam na Wiktorze i faktycznie bepanthenem sie łatwiej smaruje i łatwiej sie go później zmywa, i co tez mi położna powiedziała że jak sie nim dupke wysmaruje to później maluszkowi łatwiej sie robi kupke bo ma poślizg :-p

A jeśli chodzi o pozostałe kosmetyki to ja mam bubchena do kąpieli BUBCHEN PŁYN DO KĄPIELI Z RUMIANKIEM 1L Z NIEMIE (1078532908) - Aukcje internetowe Allegro a smaruję go takim mleczkiem Mleczko nawilżające dla niemowlat Bubchen 200 ml (1055352110) - Aukcje internetowe Allegro

Ładnie po tym pachnie, nie ma żadnego uczulenia tfu ftu i co najważniejsze sie nie łuszczy, a ja osobiście nie znoszę oliwki, poza tym zostawia ślady na ubraniach
 
Elmoo, aureolcia na początek wybiorę brąz :-p jak coś nei wyjdzie albo mi się znudzi to czarnym mogę poprawić a czarnego nie poprawię:(

majka a może jakieś witaminki łykać? Może nie na włosy ale np falvit zwykly lub innąpierdołę dla kobiet karmiących czy w ciąży? Bo w sumie nie wiem, czy można podczas karmienia łykać na włosy.

>>>Zając wrócił przed okno :D Mam kompa totalnie przy oknie, nisko nad ziemią a ten siedzi w trawie 2 metry ode mnie i zajada się koniczyną i tak wraca sobie kilka razy dziennie xD
To mamy już pająka znajomego o imieniu Berta, zająca prywatnego i imieniu Berta i prywatną pszczołę o imieniu Berta :-p

I cholera zostawiłam drzwi do mieszkania otwarte jak wyjeżdżaliśmy na 4 dni i mysza nam wlazła!!! Szkód jeszcze nie poczyniła, ale biedaczysko będzie musiało zginąc nad czym bardzo ubolweam ;-( bo jak jej nie wygonimy/zamordujemy to za 2tyg będzie ich tutaj z 40 :szok:

Elmoo Nivea może uczulać. Ja stosuję na zmianę Hipp i Bambino. Jedno i drugie się sprawdza bardzo fajnie i zapach mi odpowiada. Jeżeli o oliwkę chodzi to tak jak aureolcia nie lubię jej. Nie mniej jednak na ciemieniuchę jest super i to ta z Bambino. Miałam oliwkę J&J ale nie polecam bo się tego cholerstwa później zmyć nie da! (Smaruję główkę oliwkąTYLKO przed kąpielą i to jak zauważę, że się na głowie robiąłuski. Inaczej nie używam).

Pozdrawiam i uciekam bo młody już chyba skończył kupę prdukować^^
 
reklama
Majka - włosy mi wypadaja garsciami od chyba 2 czy 3 miesiaca Bartka i jest coraz gorzej a stosuje rozne specyfiki. ale wlosy i tak regularnie farbuje. ogólnie mialam zawsze tone wlosow na glowie wiec nie jest tak źle ale dobrze tez nie. A krostki nie zeszły do konca ale wydaje sie byc lepiej.

Co do kremow to bepanthen powazniejszych potówek nie wyleczy tylko sudocrem. a ja myje nivea plyn do kapieli i potem oliwka bubchen smaruje - ale od urodzenia jeszcze tego jednego opakowania tego i tego nie zużyłam.
 
Do góry