reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

ta herbatka od 4go jest mam te uspokajajaca ;p
nastepnym razem kupie ta z melisa tez :)
a Polka pije raczej wiecej niz mniej :)
a slyszalam ze tej dobrawy nie trzeba przegotowywac ? :>
 
reklama
gabrielka ja widzę że ty jestes ekspertem żywieniowym :tak:
Ja to ciągle mam stresa że nie będe wiedziała jak i czym karmić swoje dziecko żeby mu nie zaszkodzić :szok:
 
aureolcia problem w tym, że i mi już się machać nie chce, dlatego czasem Filip z cyca dostaje. Ja nie mogę z niego! Jak tylko z cyca podje to w śmiech... i nie wiem czy z radości ten śmiech czy z moich sflaczałych cycków

Co do ciuszków to mam tak samo. Rozmiarówek jest tyle co firm chyba. Filip ma na przykład na sobie teraz sweterek rozmiar 68 na 3M, ale ciuszki 62 też są wrzucone do kategorii 3M... ja głupieję w tym wszystkim i przykładam ciuszek do niego i dopiero wiem, że będzie dobry. A mam jeszcze taki problem, że Filip jest w sumie bardzo szczupły i długi i większość ciuszków dobrych na długość na nim wisi :/

Jeżeli o plantex chodzi, to pisałam z pamięci bo został w Elblągu i może rzeczywiście w 50ml się go rozpuszcza :) a jeśli tak, to u Filipa w ogóle odpadło bo on wypije może z 10ml wody i już ma dość i robi miny typu "spadaj z tym".

Jaka woda... żywiec! Łatwo dostępny, cena tez umiarkowana no i posiada pozytywną opinię instytutu matki i dziecka :-) Ja jestem za dopajaniem nawet jak się tylko piersią karmi, najlepiej sama wodą a nie jakimiś soczkami itp. Dlaczego? Dziecko przyzwyczaja się do słodzonych rzeczy, które nie dość, że nie zaspokajają pragnienia to później jak się pojawią ząbki prowadzą do rozwoju próchnicy nie mówiąc już o tym, że syrop glukozowo-fruktozowy dodawany do hm jakichś 90% soków i innych napojów powodować może nadwagę. Jednym słowem uważam, że woda dla dziecka jest napojem optymalnym.

Mój wody pić niestety nie chce w związku z czym będę próbowała dodać trochę glukozy. Dlaczego chcę dopajać? Otóż Filip potrafi ryczeć niesamowicie, zjada 10-20ml i się uspokaja. Wnioskuję więc, że chce mu się poprostu pić a po co dodatkowo go dokarmiać i tuczyć mlekiem? :)
 
witajcie....:)

tak sobie czytam poranne posty i ...:)
gabrielka ty to masz widze poczucie humoru :) hiihihihhi
Dziewczyny w gazecie mamo to ja jest wiele porad dotyczących kolek a przede wszystkim jest sala porodowa, to dla mam ktorego jeszcze nie wiedza jak jest tam wspaniale :D

zostaje ci ode mnie przyznany order usmiechu :)

smoczek mam ale staram sie nie dawac:)
poza tym jest podobnie jak u aurelki :)

agga - moja od tygodnia jakos sie smieje i wlasnie od cyckow zaczela :) a co do wody to on pije tyle ile mu trzeba - jak dodasz jakiegos soku czy herbatki to wiadomo ze wypije wiecej bo mu bedzie smakowac :) u mnie na szczescie wszyscy za woda :) i ja i m i moja mama ktora z jagoda zostanie jak ja juz wroce do pracy.....:-(
 
Aureolcia jak będzie się zbliżać 43 miesiące u Wiktorka to będziesz pochłaniać wiede na temat żywienia hi hi ja wiem dużo od koleżanki, ma 4 misiące starszego synka :D i internet i wszystko co możliwe , nawet przaychodzi mi co miesiąc gazeta mamo to ja, świetna sprawa bo zawsze coś nowego się doweim

Dziewczyny podajecie witd? Ja w łąśnie wybieram się do apteki bo doktor dała mi nazwe jakiś witamin zamiast wit d bo już idzie lato
 
Witam

Majka byłam u swojej ginki i wszystko ok. Normale że się szyjka się skraca, poza tym zamknięta więc nie ma się czym martwić.A wyniki git są. Nic nie mówiła, ale czy nie powinno się teraz robić jeszcze jakiegoś badania na paciorkowca?coś mi się kojarzy?? olejną wizytę mam za 2 tyg ... bo do porodu prawie równy miesiąc(do terminu ;)).

Aureolcia w praktyce oczywiście nie wiem, ale z tego co się fizjoterapeuta wypowiadał to wszelkie tego typu gadżety w kąpieli dla maleństwa nie są wskazana i że dziecko ma najlepszą pozycję w dłoniach rodziców, ewentualnie tetrę na dno można położyć.

Agga, Maria jeśli chodzi o mamę_olę to też mi jakes głupoty chodzą po głowie. Ale ona miała takie pomysły że jak z mężem coś nie tak było i humor miała do d... to nie chciała żeby nam się to udzielało i nie pisała np. przez weeckend.


Byłam dziś w schlekerze jak potrzeujecie słoiczków gerbera to mają tam full wypas wybór.

Wygrałam wczoraj aukcję - laktator nuk za 80 zł,podobno nie używany bo coś tam...no ale nowy koło 200 zł, a przy założeniu że nie wiadomo czy się przyda to cyab zrobiłam interes????
 
reklama
Do góry