reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Aureolcia - tez tak probowalam to wychodzila mi zupelnie inna waga niz u pediatry :) bo on przy porodzie o ile sie nie myle wazyl tyle ile moj, wiec juz moze kolo tego wazyc, jak nie iecej.
Emka z kaszka ja czekalam do 5 miesiaca - a daje mu rano kaszke ok. godzine po mleku. A nie patrz na to co ci smakuje bo te zupki to sa tak okropne ze az mnie odrzuca i zapach beeeeee :) a mały wcina - a moich obiadkow nie chce :)
 
reklama
Ah tak Agga ma rację - zapomniałam że to tak było - jak się wyginają i płaczą to chcą odbeknąc na ogół :-) no to teraz muszę wypróbować to na swoim.
A co do słodyczy i nie palenia - to też żrem te świństwa non stop bo palić nie mogę.
co do podzielności uwagi panów to pierwsze slyszę - mój jak gra to nawet mnie nie może słuchać:-D a w samochodzie jak się na mnie spojrzy to skręca tam gdzie patrzy :szok: więc ja dziękuję za jego podzielność uwagi :-D
Co do internetu TP SA to też prawda moj jest informatykiem i dostaje szału z TP SA :)
Ale kurcze coś mi się zdaje że to co innego.
 
Emka - na pewno raz dziennie, na pewno poczekaj do przyszlego tygodnia chociaż - niech się oswoi z słoikiem bo kaszka najlepsza i nic ci nie będzie chciała zaraz innego jeść. to tak jak najpierw się warzywa daje bo owoce słodkie i dobre :) A gabrielka ci powie co ona o tej kaszce myśli bo ona modyfikowana jest :)
 
agga to ja proponuje żebyś ty machała tym laktatorem a później nam to wysyłała :-p Moj jak sie urodził to mu zakładalam ciuchy na 50, teraz mu zakładam część na 56 część na 62 bo niektóre 62 są takie jak 56 :eek:

No własnie jak już mleko reklamują to zawsze następne, nigdy początkowego :eek:
Kurde a na moim plantexie pisze żeby rozpuścić w 50 ml wody :eek:

maria planuję z nim iść do lekarza w przyszłym tygodniu to sie dowiem ile tak naprawde waży :tak:
 
witam dzieczynki :)

ja tak szybko bo moj czorcik szleje, macha mi raczkami

my po szczepieniu, wazy 7860 , oczywiscie zapytalam czy to nie za malo bo siatki pokazuja co innego, jest w granicy 25 takze spoko. po za tym totalnie ruchliwy , gardelko czyste i oskrzela a plamki, no coz - nie wylapalam wszystkiego, ale to sa odbarwien ia ktore nalezy obserwowa, doktor pow w ten sposb ze gdyby to byl jej wnuczek to obserwowala byt i nic wiecej ale moge dla swoietego spokoju isc do dermatolog,te plamki to mogly byc z grzybka a skad to u dziecka to nie wiem, jezeli by sie pociemnialy badz jakies grudki, suchoc na nich wystapila to mam sie zglosic,wrocilismy i jak jadl obiadek to tak plakal , pewnie byl mega glodny a jedzenie widzial a ze bylo gorace to dolalalm szybko wody i caly jego slczne biale dyzurne ubranko bylo w kolorze marchewkowym , pies mi go obudzil to szczekal - masakra, glowa mnie boli bo wczoraj za duzo fajek wypalilam i znowu mi gdzies ucho przewialo teraz siedze z rozwalonymi nogami a on miedzy mna komorka w rece

dziewczyny jezeli kiedykolwiek bedziecie zastanawiac sie nad zabawkami dla dzieci TO TYLKO ::: KOMP, KOMORKA I PILOT NIC WIECIEJ IM NIE TRZEBA :)o))

Emka kaszki sa po 4 mkiesiącu juz, najpierw wprowadz deserek, po 2 tyg zupki i jakies 3 dni odczekaj i wtedy kaszka, zeby nie bylo za duzo wszystkiego na raz!!!
co dajesz do picia???

Kaszka dajesz zamiast jeden porcji mleka, czyli 1. mleko, 2. kaszka, 3. obiadek, 4 deserek, 5. mleko, 6 mleko

Majka, aureolcia dajecie smoczki?

Dziewczyny w gazecie mamo to ja jest wiele porad dotyczących kolek a przede wszystkim jest sala porodowa, to dla mam ktorego jeszcze nie wiedza jak jest tam wspaniale :D

Moje cukry po 36 tyg chyba zaczely sie normowac bo moglam zjesc wiecej,. nawet bulke slodka :) ale nad czczo zaczely isc w zwyz i musiałam zwiększyć insuline - i jak to wytlumaczyc?!

A co sie dzieje z ewa?
 
gabrielka ja daje smoczek ale on go chce chyba tylko wtedy jak jest głodny bo zazwyczaj nim pluje i robi mine jakby był bardzo niedobry

P1030619.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aureolcia Wiktorek to juz kawaler :) jaki poważny :)

Emka postaraj się kupić marchew z dynią, tzn chodzi o to , żeby była dynia, dzieci to uwielbiają i nie spotkałam się jeszcze , że któreś dyni nie lubiło.
Mozesz dać też herbatke z meloisy i jabłka a ta z dziką róża to chyba po 5 m-cu? A dajesz do pici wode? bo ja śmiałam się z koleżanki, że daje ale sama zaczełam, kupuje dobrawe w biedronce 0,75l gotuje połowe i czekam aż wystygnie i na drugi dzień daje tą samą, 24h stoi w lodówce. Fakt pije jej mniej niż herbatek bo któegoś dnia dałam herbatki to 300 ml wypił, a wody wczoraj 130ml i 70ml herbatki. A Pola dużo pije?
 
Do góry