reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

aureolcia na poczatku pepek taki moze byc. Kladz duzo na brzuszku, z czasem sie wciagnie do srodka :tak:

zgadzam sie na brzuszku i powinien sie wciagnąc

na potowki przemywalabym czesto zaparzonym zimnym rumiankiem

Starlet ja jak jem kolo 22 to ran niezaleznie czy 7 czy 8 cukry ladne

jak przesadze z nocnym jedzeniem lub zjem cosik jeszcze w nocy to zawsze wyzsze,dzis mialam95 bo o 23.30 czeresnie jadlam
 
reklama
Nimue mój M, jak się ukłuł to miał 102 na czczo i uśmiechnęłam się tylko do siebie, bo ja mialam wówczas 80:-)
No ale nieciazowe normy sa inne...
Jak tam Twoje cukry?
A i zakupiłam sobie maść cynkowa, no i staram się nie denerwować, bo to III trymestr i mam nadzieje, ze Zuzia bezpieczna.

Aasica dziękuję za info...no szkoda, ze będzie miala wirusa, ale to chyba nic poważnego. Wystraszyłam się, bo to pierwszy raz w zyciu, a tyle się słyszy o powikłaniach, jak wyskoczy pierwszy raz w ciążyL Postaram się nie dac zwariowac!

Maria nie bardzo rozumiem dlaczego nie chcieli Cie wpuścić na sale- rzeczywiście szaleństwo! Powiem swojej gince, ale to dopiero za niecale 2 tyg., wiec do tego momentu pewnie zniknie. Poza tym, skoro to wirus, to nie ma na niego rady i musi po prostu przejść-no cóż stalo się. Ja w tej ciazy lapie cale to cholerstwo...grzybice to mam prawie caly czas od 3 m-ca ciąży:wściekła/y:
Gratulacje dla Bartusia, ze tak fajnie balował na urodzinkach:-)

Misiaszek super ze cukry się utrzymaly-oby tak dalej:-)

Agga86 u mojej przyjaciółki na odwrót, teściowa przy 35stopniach nakładała rękawiczki i przykrywała kocykiem prawie półroczne dziecko :-D Oj teściowe, teściowe...

Emka czytałam Twojego posta i zobaczyłam siebie za 3 miesiące...tego się chyba nie da przeskoczyć...może im dziecko starsze, tym mniej się człowiek boi, albo przy drugim jest latwiej...
 
witajcie drogie panie :)

emka moja mama ma nas trojke - rodzice juz od dawna mieszkają sami, a mama mi mowila ze jeszcze jak na wylocie mieszkalismy u nich to nie raz zagladala czy jest ok :)

a ja dalej przezywam swoją wewnętrzną porażkę... :( najpierw ze dziecka nie potrafilam urodzic i ze wszystko skonczylo sie cc... a teraz że dziecka nie potrafie wykarmić... i tu nie chodzi o strach przed butelką bo jakos juz to przełknęłam ale po prostu juz nic nie rozumiem.... :( przed wyjsciem do sklepu karmiłam małą przez godzinę, ładnie ssała i łykała... jak przysypiała to ją pobudzałam, albo naciskalam piersi zeby sprawdzic czy jest mleko i jej kropelki do buźki podawałam na pobudzenie ... no i tak az zasnełą calkiem... zadowolona wyszlam do sklepu a po powrocie m mowi ze zaraz po moim wyjsciu sie obudzila z krzykiem i wydulgala 90 butli... :( to co wychodzi na to ze ode mnie nic nie zjadla? to ja juz nic nie kumam... co ze mną nie tak...? :(
 
Ostatnia edycja:
DSC02992.jpgWiolan Natan jest w samym body, albo tylko pampers i nic więcej:-( Nie przegrzewam go, nasłuchałam się ,żę lepiej, żeby dziecko zmarzło niż miało by być przegrzane.

Na potówki znalazłam 1 łyżeczka sody oczyszczonej rozpuścić w 0,5 szlk. wody i do kąpieliDSC03007.jpgA to ydjcia Natanka na 6 miesiecy:-)
 
Zobacz załącznik 255735Wiolan Natan jest w samym body, albo tylko pampers i nic więcej:-( Nie przegrzewam go, nasłuchałam się ,żę lepiej, żeby dziecko zmarzło niż miało by być przegrzane.

Na potówki znalazłam 1 łyżeczka sody oczyszczonej rozpuścić w 0,5 szlk. wody i do kąpieliZobacz załącznik 255728A to ydjcia Natanka na 6 miesiecy:-)

a więc może to rzeczywiscie tylko potowki od tego goraca... nic tylko kapiele lecznicze.. ale potowki maja to do siebie, ze same zazwyczaj znikają....

a Natanek fajny chłopak... piękne ma oczka.. czyzby ciemny brąz??

majka: mala czuje ze cie nie ma.. to raczej nie głód.. albo masz kryzys laktacyjny... wtedy częste przystawianie do piersi zażegnuje kryzys...
 
reklama
Fajne zdjęcia Gabrielka - to ja swoje pokażę z wczorajszej kąpieli na dworze :
kapiel.jpgkapiel2.jpgbart.jpg

I tak sobie myślę że ja to w ogóle nie oglądam Bartka czy ma jakieś potówki, krostki itd. Czapeczki w domu mu nigdy nie zakładałam chociaż wietrze dom zawszeeeee, nawet teraz jak u nas zimno było bardzo.

Co do żywienia, Gabrielka w kółko mu coś dobrego - nowego dajesz, a ja w ogóle nei jadam warzyw i tak jemu tylko marchew i marchew daję. Brokuły mu dałam i kalafiora z takich nowości i tyle - muszę się zabrać za siebie.

Zębów nadal nie ma!!! bolą go dziąsła i swędzą na maksa ale widać już takie wypustki ma biało czerwone.
 
Do góry