reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co raz bliżej... czyli wszystko o porodzie.

reklama
wiecie co, ja tak piszecie to wam zazdroszcze ze macie bzyki jeszcze

ja sie mojemu dotykac nie daje, bo mnie wszytsko boli ...
nie powiem kiedy ostatni raz mialam sex, bo siara jak fix, ale jak moj małż to wytrzyma dzielnie i nie pojdzie w miedzyczasie na dziwki to mu normalnie odrer z ziemniaka wystrugam hahaha

:D:D:D:D u nas tez posucha bo jest zakaz niestety :/ dadza rade chopy nasze ;-)

dzisiaj poczytałam o porodach w wodzie i chyba chciała bym tak rodzić:tak:. wiem że w szpitalu w którym chcę rodzić jest wanna ale nie wiem czy jest tam tylko dla ozdoby czy też używają ją podczas porodów? hmmmmm?:baffled:

chyba trzeba się wybrać na zwiedzanie szpitali z przyszykowaną listą pytań:tak:

Mi tez sie podoba pomysl porodu w wodzie. Moja kolezanka swego czasu chciala tak rodzic ale w ostatniej chwili zostala zdyskwalifikowana bo jej za bardzo cisnienie sie podnioslo. Polozna na szkole rodzenia zachwalala ten sposob porodu ale mowila tez ze polozne musza miec specjalne przeszkolenie zeby moc takie porody odbierac a ponoc jest ich malo. Jest tez wiele przeciwskazan do takiego porodu. Ja bym chciala tak rodzic ale jeszcze nie wiem nic czy u mnie w szpitalu sa takie porody. Czesto na salach sa wanny ale to do immersji wodnej w 1 fazie porodu zazwyczaj.
 
kurcze ja też myślałam o porodzie w wannie ale najbliższy szpital z takim sprzętem jest w Tychach więc odpada :no: nie chcę się tłuc samochodem 30 - 40 minut
 
U mnie w szpitalu za to jest, ale tylko jako ozdoba :D - podobno tylko ordynator miał prawo odbierać w niej porody. Ordynatora zmienili i teraz już nikt z personelu się wanną nie interesuje...
 
reklama
wiecie co, ja tak piszecie to wam zazdroszcze ze macie bzyki jeszcze

ja sie mojemu dotykac nie daje, bo mnie wszytsko boli ...
nie powiem kiedy ostatni raz mialam sex, bo siara jak fix, ale jak moj małż to wytrzyma dzielnie i nie pojdzie w miedzyczasie na dziwki to mu normalnie odrer z ziemniaka wystrugam hahaha

Ja w poprzedniej ciazy męza odstawiłam łacznie na rok prawie. Nie wiem jak facet dawał sobie rade i chyba nie chce wiedzieć bo jeszcze bym się zdziwiła. Teraz lepiej to wygląda, ale bez szaleństw. Też się boimy, a poza tym coraz człowiekowi ciężej i trudniej się ruszyć :-)
Pożyjemy, zobaczymy ...
 
Do góry