reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co raz bliżej... czyli wszystko o porodzie.

reklama
Wczoraj bylam na szkole rodzenia i polozna mowila ze mozna masowac dopiero od 34-36 tc bo wczesniej moze to spowodowac skurcze czy cus. Trzeba to robic codziennie 3-5 min. Jest taka oliwka specjalna firmy Weleda albo mozna dodac do oliwy z oliwek wit. e (na 100ml 30 jednostek witaminy). To sa informacje od poloznej. Ja bede sobie masowala, nie zaszkodzi a moze pomoc no i nie wymaga jakiegos wielkiego wysilku, 5 min w ciagu dnia sie znajdzie ;-)
mi lekarz też tak powiedział, że po 35 tc a później z powodu wysokiego ciśnienia mi odradził. Tak więc nie mogłam mieć wyrzutów, że się nie masowałam :D.
 
:eek: to brzmi troche dwuznacznie...może by do tego faceta włączyć? byłoby przyjemniej :-D
ja już mojemu zapowiedziałam że ma mnie masować.. hmm tylko czy na masowaniu się skończy? :-D
Nie wiem czy ok 35tyg ciazy siegne tam reka? hehe

Ps, i obawiam sie ze jak poprosze mojego by wsadzil "palucha" to moze nie zrozumiec ktorego!!:-):-):-D:-D
:-D:-D leżę
a mnie to brzmi jak masturbacja :-D
:tak::-D
 
wiecie co, ja tak piszecie to wam zazdroszcze ze macie bzyki jeszcze

ja sie mojemu dotykac nie daje, bo mnie wszytsko boli ...
nie powiem kiedy ostatni raz mialam sex, bo siara jak fix, ale jak moj małż to wytrzyma dzielnie i nie pojdzie w miedzyczasie na dziwki to mu normalnie odrer z ziemniaka wystrugam hahaha
 
reklama
dzisiaj poczytałam o porodach w wodzie i chyba chciała bym tak rodzić:tak:. wiem że w szpitalu w którym chcę rodzić jest wanna ale nie wiem czy jest tam tylko dla ozdoby czy też używają ją podczas porodów? hmmmmm?:baffled:

chyba trzeba się wybrać na zwiedzanie szpitali z przyszykowaną listą pytań:tak:
 
Do góry