reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

Ja też się tak cieszyłąm,że Maja pije chociaż trochę mleka - bebika. A teraz się boję, ze te katary, z których nie moze wyjść są spowodowane właśnie mlekiem. Żadnych innych objawów nie ma. Nawet kupki ma ładne. Z drugiej strony wszyscy jesteśmy chorzy, pomimo, ze nie mamy nietolerancji. A może to juz obsesja.:baffled:
 
reklama
Rozalka, Agusia, Ewamat - ciezko macie z tymi alergiami. Milenie tylko krostki wyskoczyly, a Wy albo nadal macie albo mialyscie tyle ograniczen w odzywianiu dzieciaczkow, no i do tego jeszcze czynniki zewnetrzne np. proszek do prania. Kurcze, silne z Was babki.
Agusia, jak Ty dajesz z tym wszystkim rade?
 
Oli wypija 1/2 - 3/4 litra dziennnie płynów - zależy od dnia, tzn herbatki, wody, soczków, nie wliczam w to zupki, jeśli jest i mleka, którego wypija 360 ml mleka.
 
Dziewczyny czy wasze maluchy dużo piją? Wiktoria ostatnio mnie przeraża, ciągle by piła i piła. Już się zastanawiam czy to normalne:baffled:

Staś też dużo pije... czasem 3 kubeczki pod rząd

Antek też dużo pije :tak:

Jenni tez by pila i pila bez konca:tak:

Kuba też.
Wypija z 3 kubeczki po 150 ml(soku,herbatki),no i mleka tak z 600 ml nawet czasem.
 
moja tez teraz pije normalnie:tak:;-)
około 600 samego sok,woda+ mleko i desery połpłynne
bable powinny miec około 1,5 litra płynów ze wszystkiego razem:tak:;-)
 
reklama
agusia; ROZALKA; EWAMAT;MADZIA podziwiam waS; jestescie niesamowite, i oby wszystkie alergie szybko znikly!!!!!

co so picia to Laila PIJE BARDZO MALO:baffled: niestety....
 
Do góry