reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

reklama
U mnie nie ma niczego na mleku modyfiowanym,bo było duze ulewanie.Nie wiem czemu nawet Sinlac mu sie nie chcial przyjac,choc mu smakował:tak:.Na razie jedynie piers z nabiału;-).
 
Czy któraś z Was podawało dzieciaczkowi kozie mleko????:dry:
Nasza Marysia niestety nie toleruje NAN, BEBILON PEPTI też odpada i został nam jeszcze Nutramigen ale postanowiliśmy podac jej jeszcze kozie mleko, podobno nie uczula tak jak te wszystkie modyfikowane:-(
A może wasz dzieciaczek też nie toleruje tym modyfikowanych i podajecie mu coś innego?? Już sama nie wiem co podac Mani :no: Marysia chodzi do żłobka no i musi coś dostawac.
A najlepsze to fakt, że nie uczula ją masło, ja też moge cały nabiał jeśc (zresztą od samego początku nie uczulał jej nabiał który ja jadłam).
Raz dałam jej gotowy deserek z twarożkiem i niestety musieliśmy odstawic.
POMOCY !!!:szok:
 
Emila w dzień nie pije mleka wcale :no: na wieczór wypiła dziś 10ml a rano z 50ml czasem w nocy coś wypije ale bywa że nie ma pobudki więc tez nie pije i tyle jeśli nie chce to nie nie zmuszę jej :sorry2:
 
Czy któraś z Was podawało dzieciaczkowi kozie mleko????:dry:
Nasza Marysia niestety nie toleruje NAN, BEBILON PEPTI też odpada i został nam jeszcze Nutramigen ale postanowiliśmy podac jej jeszcze kozie mleko, podobno nie uczula tak jak te wszystkie modyfikowane:-(
A może wasz dzieciaczek też nie toleruje tym modyfikowanych i podajecie mu coś innego?? Już sama nie wiem co podac Mani :no: Marysia chodzi do żłobka no i musi coś dostawac.
A najlepsze to fakt, że nie uczula ją masło, ja też moge cały nabiał jeśc (zresztą od samego początku nie uczulał jej nabiał który ja jadłam).
Raz dałam jej gotowy deserek z twarożkiem i niestety musieliśmy odstawic.
POMOCY !!!:szok:
A jak się objawia ta nietolerancja NANu i Bebilonu.Bo skoro mała moze jeśc masło,to nie sądzę by nietolerowała białka mleka krowiego.Z kozim bym nie ryzykowała,nadal bym szukała mleka modyfikowanego,jest znacznie odpowiedniejsze dla dzieci.Proporcje składników mineralnych w mieszankach dla dzieci sa zupełnie inne niz mleko krowie,czy kozie.Są jeszcze inne mieszanki niz bebilon,czy Nan,trzeba próbowac.A najlepiej to zapytac,co o tym sądzi pediatra.
 
Mania zasypana jest szorstkimi plamami, byliśm u alergologa i stwierdziła że najprawdopodobniej uczulenie na mleko modyfikowane. Te plamki pojawiają się na brodzie, udach i ostatnio ma nawet zasypane kolanka.
Przy NAN miala te "liszaje" również na ramionkach.
To jest taka tartka krosteczek.
 
reklama
Czy któraś z Was podawało dzieciaczkowi kozie mleko????:dry:
Nasza Marysia niestety nie toleruje NAN, BEBILON PEPTI też odpada i został nam jeszcze Nutramigen ale postanowiliśmy podac jej jeszcze kozie mleko, podobno nie uczula tak jak te wszystkie modyfikowane:-(
A może wasz dzieciaczek też nie toleruje tym modyfikowanych i podajecie mu coś innego?? Już sama nie wiem co podac Mani :no: Marysia chodzi do żłobka no i musi coś dostawac.
A najlepsze to fakt, że nie uczula ją masło, ja też moge cały nabiał jeśc (zresztą od samego początku nie uczulał jej nabiał który ja jadłam).
Raz dałam jej gotowy deserek z twarożkiem i niestety musieliśmy odstawic.
POMOCY !!!:szok:
Obawiam sie, że po kozim mleku też mogą wystąpic objawy alergii. Tak miałam z Madzią. Próbowałam każdego mleko, łącznie z kozim i niestety rozregulowałam jej zupełnie pracę zołądka i jelit. U niej skończyło się na pozostaniu na piersi i dojadała Pro-Sobee. Ale jeżeli Marysia je masło, to może byc nietolerancja laktozy i wtedy żadne mieszanki nie wchodzą w grę. Tylko, że wtedy mogłaby jeśc ser. Nie wiem co Ci poradzic. Ale mleko kozie jest chyba trochę przereklamowane, przynajmniej jeżeli chodzi o alergię. Może spróbuj Bebiko sojowe. Soja też ponoc uczula, ale nasze dzieci nie są już takie małe i może soję będzie tolerowac.
 
Do góry