reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

Moje dzieciaki, tak jak i my zresztą, też uwielbiają arbuzy;-) Victor truskawki jak ma ochotę to zje, a jak są kwaśne to obowiązkowo maczane w cukrze:-p Poza tym banany, winogron na topie praktycznie od zawsze:tak: Sporadycznie jabłka, nektarynki albo mandarynki;-)

Rosmerta super, że Hucio może coraz więcej rzeczy jeść, to bardzo dobrze dla niego:-)
 
reklama
u nas wszystkie owoce pożerane (o ile dostanie pozwolenie), zjada wszystko, ale pewnie dlatego, że spragniony jest wszystkiego i chętnie wszystko próbuje.
Polskie owoce je juz praktycznie wszystkie (oprócz agrestu i porzeczek, bo jednak mega kwasne i narazie nie testowalismy), cytrusów nie jadł jeszcze i pewnie nie zje dluuugo, bo ja mam uczulenie nawet jak mandarynki obieram, wiec mega chemia w tych skorkach, takze podziekujemy,. Co innego jak jestesmy na wakacjach w których takie owoce rosną, i dojrzewaja faktycznie na sloncu a nie w kartonach w chlodni, pod wplywem chemii. Jedyne co, to zjada banany, ale tylko okazyjnie. Po prostu wiem, ze go nie uczulaja i jak gdzies zobaczy i ma ochotę to mu pozwalam.
 
po wakacjach same zmiany na lepsze:-) Hubek na wakacjach zajadał gofry (mimo, ze w składzie mleko to zero reakcji alergicznej:-)), lody-sorbety tez juz może wcinać, no i szaleje za ogórkami kiszonymi:tak:

teraz pomału mu zaczne przemycac mleko i zobaczymy, moze ppozbedziemy sie wreszcie tej paskudnej alergii na dobre:-)

jedyne teraz na co ma uczulenie i ostra reakcję to czereśnie
 
Rosmerta, same dobre wiesci. Super ze Hubert juz tyle moze jesc. Swoja droga nie wiedzialam ze czeresnie moga uczulac.
 
Rosmerta, same dobre wiesci. Super ze Hubert juz tyle moze jesc. Swoja droga nie wiedzialam ze czeresnie moga uczulac.

ja tez nie wiedziałam:no: byłam w szoku jak dostał wysypkę zaraz po zjedzeniu czeresni, tymbradziej, że truskawki zajada a to chyba one najczęsciej uczulaja jesli chodzi o owoce. No jak widac uczulac może wszystko
 
Dobrze, że Hubek może już spokojnie jeść tyle dla niego wartościowych rzeczy:tak: Super:-)

A te czereśnie to z jakiego źródła? Bo bywa często, że to nie owoc sam w sobie uczula, tylko to czym był potraktowany:sorry:
 
reklama
ten rok to bardzo przełomowy jedzeniowo dla Hubka ..pomyśleć ze w zeszłym miał tyle ograniczeń to te czereśnie to pikuś a dziś ...jak sam mówił :"już mogę jeść lizaki :-)"
BRAWO:-)
 
Do góry