reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

No nie był, Rozalka, Patryk z tym u lekarza jeszcze, pewnie będziemy musieli się przejść. Raz mu posmarowałam Elocomem, nie było po tym różnicy, ale raz to pewnie za mało. Trochę z nim ciężko, bo nie chce sobie dać smarować, normalnie gorzej jak małe dziecko. No ale trzeba by się tym porządnie wreszcie zająć.

No dokładnie,a może być gorzej i trudniej do leczenia.Po za tym nie chciałby pewnie mieć blizn,jakby mu jakies nadkażenia sie zrobiły...
Ale przecież to swędzi,czy nie?Nie drażni go ta niedogodność...?:baffled:
 
reklama
Swędzi go, drapie się, ale ranki mu się jeszcze nie porobiły, tzn ma takie maleńkie, ledwie widoczne strupki.
 
Ostatnia edycja:
Swędzi go, drapie się, ale ranki mu się jeszcze nie porobiły, tzn ma takie maleńskie, ledwie widoczne strupki.

Kurcze,dobrze jakby ktoś go namówił na lekarza,znajoma miała egzemę kontaktową i zaniedbała,a potem długoleczyła,nawet antybiotykiem,bo coś jej tam wlazło,bakterie jakies.
A nauczyciel tego nie widział?Przecież jak coś robia w laboratorium np.to nauczyciele widza ręce uczniów...Może on by wpłynoł.
Może Patryk sie boi,że zabronia mu uczyc sie w tej szkole..jak pójdzie do lekarza.szkoda mi go.:baffled:
 
jak mogę podać Antkowi Zyrtec :confused: tzn. czy mogę go z czymś wymieszać :confused:

po jakim czasie od zjedzenia czegoś "zakazanego" może się coś pojawić na skórze :confused:

Można mieszać,nawet do mleka.
Dawka to dla naszych maluchów 10 kropli,może być 2 razy po 5.
Po zjedzeniu może sie pojawić wysypka nawet po godzinie,do kilku dni.:baffled:
 
Rozalka, super wiadomość :tak:

A ja wykorzystując chorobę Oliwki postanowiłam oduczyć ją ciągnięcia mleka przed zaśnięciem i w nocy. Teraz i tak nie może pić mleka, więc od czasu choroby zasypia bez butli, no i w nocy jak się budzi i woła o mleko to dostaje wodę w niekapku, nawet się na to godzi bez histerii, tak jak to bywało wcześniej, więc szkoda by było zmarnować tego i wrócić do butli. Butelkę schowam głęboko do szafy, bo kojarzy się ona Oliwce tylko i wyłącznie z mlekiem, na noc będę stawiała niekapek z wodą i tyle. Mam nadzieję, że się uda, bo jak wyzdrowieje, to może mieć więcej siły na domaganie się butli z mlekiem.
 
reklama
Rozalka super :tak:

Kasiad dobry pomysł:tak:
ja odkąd Emilka ma nowe łóżeczko oduczyłam ją w ogóle pić w nocy :tak:

a wy używacie jeszcze zwykłych butelek ze smoczkiem :confused::confused::confused:
 
Do góry