reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

Trzy dni temu i wczoraj wprowadziłam Basi pół żółtka, ale niestety dzisiaj jest cała wysypana i czerwona:-( A więc jajko na razie jeszcze odpada:dry:
 
reklama

A u nas obiad dwudaniowy odpada także! Mało jemy obiadków, ok. 100-150g zupki z mięskiem...Ostatnio zwymiotowala mi tym daniem meksykanskim bobovity - pierwszy raz wszystko co zjadla - ok. 6 lyzeczek...:baffled: Potem spojrzałam na skład a tam wogóle mięsa nie było więc niepotrzebnie ją tym zmaltretowałam...bleeeee...:szok:

U nas jest tak:

8-9 cycus
11.00 deserek, kaszka, twarozek lub tp.
15.00 zupka+cycy
18.00 jajeczniczka, deserek lub coś tam innego
20.00 kaszka+cycy
+ nocy raz cycy

Nie licząc cycka to teź wychodzi 4 posiłki!!!

A ostatnio daję jej do rączki, obraną marchewkę i sobie dziobie, paroweczkę, plasterek indyczka i zjada wszystko... :tak:

 
a ja dzisaj zrobilam mlodej makaronik z sosikiem pomidorowym z dodatkiem mieska,marchewki i kalafiorku plus ziolka:tak:mnam pycha bylo sama podjadlam i sloiczek sosiku zamrozilam:tak:na zas:-D
 
Mila je wlasnie pierwsza w zyciu paroweczke!! cieleca kupilam mam nadzije ze jej nie zaszkodzi!!! :-) a je ok 4-5 posilkow w dzien i 2 w nocy
 
a Kubuś jak jak wczesniej mowilam je takaie obiadki jak my , wiec dziś ziemniaczki i filet rybny w sosie pomidorowo - paprykowym do tego buraczki i oczywiscie wsunal caly talerz , Kuba w nocy od 4 miesiecy nie je przewaznie zasypia okolo 22 i budzi sie o 10 lub czasem po i wtedy odrazu jakieś sniadanko

kubuś bardzo lubi parowki na sniadanie potrafi zjesc 3

ale nie chce juz wogole kaszki melka nie pije od 3 miesiecy raz dziennie na sile dawalalm mu kaszke czasami zjadl z checią ale czesto bylo tak ze musialam jakos jego uwage odwracać ii wtedy szybciutkoi do buzi lyzeczke kaszkii ale od paru dni pluje i ani lyzki nie zje

dziś kubuś zjadl
11 godz2 parowki
12 jogurt
okoloo 13;30-14 obiad ziemniaki z rybka

15 deserek

16.30-17 miska budyniu waniliowego

18.30-19 2 kromki chlebka , z pasztetem i serkiem topionym

a po 21 probowallam kaszke ale zjadl z 3 lyzeczki reszta pluł

w miedzy czasie oczywiscie masa chrupek kukurydzuanych i biszkoptow , 1 jeden paseczek czekoladka kider

i kubuś bardzo duzo pije wypil dzis cala prawie butle duzego pysia bo daje mu juz takie soki , i 2 razy herbatka oraz troszke kompociku
 
ponawiam pytanie co do kaszek mannych firmy osm czarnkow. jak myslicie mozna dawac?
kaszka_01.jpg
cz_07.jpg
 
mloda mamo - fajnie ze kuba tak ładnie Tobie je i nie masz z tym problemu -
CHCIALAM CIEBIE JEDNAK PRZESTRZEC ZE JAK NA TAKIE MALE DZIECKO TO DIETA TROSZKE JAK DLA MNIE ZLE DOBRANA BO :
  • PARÓWKI TO PONAD POŁOWA TO TŁUSZCZ, ZMIELONE WYMIONA I NAJGORSZE SWINSTWO :sorry2:
  • PYSIE - KUPA CUKRU I TEZ NIEZBYT DOBRA OPINIA SIE CIESZA TE SOKI DLA TAK MALYCH DZIECI
  • SERKI TOPIONE TO W OGÓLE GDZIES TAK 2-3 ROK ZYCIA - DUZO SOLI I INNEJ CHEMII- TO JUZ LEPIEJ JAK NIE PIJE TOBIE MLEKA TO Z JAKIMŚ GŁADKIM TWAROŻKIEM NP. PIĄTNICA
no i zdecydowanie malo mleka:sorry2:

nikuś - jezeli nie ma tam konserwantów i jakiś tam sztucznych barwników i nic nie reaguje maly na mleko to myśle ze mozna:tak:
 
reklama
sa jakies tam rzeczy typu maczka swietojanska, ale jako tako konserwantow nie ma. ja sie bardziej o to mleko martwie,
 
Do góry