reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

Niczka-mąka świętojańska nie szkodzi dzieciom-ja na przykład podaję Basi (jest alergiczką) Sinlac i on jest na bazie mąki świętojańskiej:tak: A co do mleka to jest chyba już trochę przetworzone i wydaje mi się, że można podać;-)
 
reklama
NICZKO - ja mysle ze mozna takie kaszki :tak:

MLODA M - :sorry2: ale ja podzielam zdanie HANI...oczywiscie to nie moja sprawa, kazdy karmi swoje dziecko jak uwaza to za stosowne.....ale powiem szczerze ze jestem troche przerazona jak czytam to co napisalas :shocked2: A jak tamn wyniki np krwi malego - robilas keidys, sa ok?
 
Niczko mi sie wydaje ze jak nie alergii i malemu smakuje to ok:-):tak:
Mloda mamusiu no ja niesety tez podzielam zdanie dziewczyn. Troche zadorosle to jedzenie jak na tak malego brzdaca, tak to moze jesc 3 latek;-):-)Ale nie to ze cie pouczam, to tylko moje zdanie.
 
Wiecie co....dalam dzis malemu pierwszy raz kakao - wyczytalam ze juz mozna..............Liczylam na to ze moze posmakuje i bedzie bardziej chetnie pil.....nic z tego, bez rewelacji :confused:
 
Anetka ja tez dalam raz czy dwa malemu kakao (kiedys jak mial taki okres ze nie chcial pic mleczka to dalam) i u nas poskutkowalo ale potem juz nie dawalam bo sie balam ze nie mozna.
No ale to bylo jakos w grudniu,
Ale juz mozna to fajnie to moze czasami dam....zobacze
Anetka moze Kubus jeszcze polubi :tak:
 
SAMI - no to super ze u Was kakao poskutkowalo (ale mi sie zrymowalo...o znowu :-D).
Ja nie moge powiedziec ze Kubali nie smakowalo, bo jakby tak bylo to w ogole by nie wypil.......a on pil tak jak zawsze.....czyli najpierw chetnie....a po 90 ml stop :sorry2:
 
A u nas teraz jedzonko wygląda następująco:
8:00 - kaszka na mleku modyfikowanym + owoce
9:30 - tarte jabłuszko
12:00 - zupka (coraz częściej "dorosła", ostatnio buraczkowa i krupniczek)
15:30 - drugie danie np. pulpeciki, ziemniaczki i marchewka
18:00 - banan, deserek ze słoiczka albo mała kanapeczka z szynką
20:00 - kasza na dobranoc
w międzyczasie, biszkopciki, chrupeczki, kawałek chlebka i oczywiście coś do picia.
W nocy raz mleko 120 - 150 ml, czasami o 3:00 a czasami o 6:00, zależy jak się obudzi. W nocy do picia tylko woda.
 
Aneta-ja bym na Twoim miejscu się nie zniechęcała:tak: Za pierwszym razem może nie byc jakiejs rewelacji w jedzeniu, ale spróbuj jeszcze raz powinno zasmakować, jak teraz nie pluł-ja wiem jak to z dziećmi niejadkami bywa:sorry2:
 
mloda mamusiu i ja musze poprzec dziewczyny:tak:ja w zyciu nie karmilabym tak jak ty mojej Emilki:no:teraz Kubusiowi nic nie dolega ale za jakis czas moze sie zaczac odzywac brzuszek,wystapi jakas alergia:tak:zastanow sie ,nam szkodzi duzo soli i tluszcze a co dopiero takiemu mjaluszkowi:tak:
aneta ja wczoraj na zakupkach tez myslalam czy kupic kakao i zakupilam ale tez dodatkowo z milupy kakao dla dzieci od 1-ego roku:tak:
hana a co do parowek ja daje drobiowe:tak:wiec wymion tam nie ma hehe;-):-)
 
reklama
hana a co do parowek ja daje drobiowe:tak:wiec wymion tam nie ma hehe;-):-)
szminka - nie jestem przeciwniczka parówek bo i ja sama lubię i dzieci chętnie jedzą... malemu sama dawałam i jestem zdania ze i tak kupa z tego będzie i tak .....ale jak czasami się posłucha dietetyków żywieniowych to -----człowiek wtedy taki "mądry::sorry2: a w drobiowych to skórki:sorry2:
 
Do góry