reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

...Ostatnio zwymiotowala mi tym daniem meksykanskim bobovity - pierwszy raz wszystko co zjadla - ok. 6 lyzeczek...:baffled:


:szok::szok::szok::szok::szok::szok: Dziewczyny nie kupujcie tego swinstwa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzis co chwila nam wylaczaja prad, wiec nie gotowalam tylko otworzylam sloik - nieszczesne danie meksykanskie................Dalam lyzeczke....i co? Maly sie zrzygał :szok: Tym i kakao, ktore pil wczesniej.....wiec nie widzialam czy napewno po tym daniu......odczekalam kilkanascie minut......zjadl 2 lyzeczki...i znowy wyrzygal :no::angry: Co to za cholerstwo jest? :szok:
otworzylam gerbera i zjadl bez sensacji..............Jestem w szoku
 
reklama
MONICZKA - niby nic takiego: czerwona fasola, pomidory, ryż, czerwona i zielona papryka, cebula, pieczarki, sok ananasowy, kukurydza, olej kukurydziany, skrobia kukurydziana i ekstrakt drozdzowy (drozdze i sol)............................ale ja dziekuje....wole gotowac sama :no::sorry2:
 
llojjjj to macie jakies jazdy sloiczkowe:szok::szok::szok::szok::szok:

ja zawsze gotuje sama....w ostatecznosci dostaje hippa drogie ale polecja czasami lekarze.....Tygrys wczoraj zygal jak kot po jajku...wiec odstawiamy w niepamiec:tak:


z nowosci zupa ogorkowa mnaim mniam:tak:....kuskus z mieskiem i jarzynka ble :no:
mleczna kanapka mniam mniam:tak::-)
 
Wiecie co dziewczyny chyba macie rzeczywiscie racje ze jednak musze zaczac troszke uwazac co do parowek to tez dalje drobiowe i bardzo je lubi, co do serka topionego to zjadl ze 3 razy a tak to tez twarozek daje
moze to co napisalalm zle odebralyscie ale jednak staram sie uwazac nie przyprawiam kuby obiadkow nie sole ,, a jak je to samo co my jakaś zupke to my sobie osobno doprawimy,, ale serka juz mu nie bede dawac wiecie nawet nie pomyslalam jak mu dawalam i dobrze ze mi tak napisalyscie , teraz bede dawac twarozek

tez nic Kubie nie smaze tylko na parze albo gotuje

duzo daje myu swojskich rzeczy takich jak kompociki i soki wlasnej roboty ostatnio wypil tak duzo pysia tak mu smakowalo ale juz nie bede dawać bo jednak macie racje ze to chemia zostane przy swoiskich piciach

zupki też mu gotuje na takim swoijskim kuraku nie kupuje w sklepach babcia mi zalatwia takie swojskie

buraczkii tez swojskie

i ogorka kiszonego lubi tez swojskiego ale lekarka powiedziala mi ze mozna dawac od czasu do czasu takiego ogoreczka obranego ze skorki jak dziecko lubu

a co do zup czy innych potraw to jak mowilam nie przyprawiam ..
szyneczke na chlebek tez kupuje ta najlepsza jaka w sklepach jest i jakaś delikatną

tylko co mam robic jak on zero mleka i kaszy nie chce pluje placze ,,,
daje mu danonki i jakieś jogurty i to zje jak myslicie to dobrze ze mu je daje ? moze w jakimś stopniu to chociaż zastapi te witaminy itp za mlekooo

Dzisiejszy jadlospis

na sniadanie 2 kromeczki z szyneczka
potem deserek gerbera
i jogurt danon biszkoptowy

obiadek rosolek na swoskim kurczaku i swojskie warzywka z ogrodka tyle ze zamrozone mam w zamrazarce specjalnie dla kuby do zup

zjadl 2 miskii bardzo lubi rosolek

potem kisielek

i w miedzy czasie chrupki kukurydziane i biszkopty oczywiscie
a na kolacje jajko i kanapka
 
mloda mamusiu my tutaj danonkom mowimy zdecydowane:no::no::no:a jak nie chce mleczka to moze ryz na mleku z owocami ugotuj zawsze mleczko sie przemyci albo takie gotowe pitne kaszki sa pycha i na pewno Kubus polubi,a jak zwykle mleczko nie smakuje to mozna sojowe sprobowac zawsze to inny smak i moze podpasi twojemu szkrabowi:tak:
hana ja wcale nie pomyslalam ze jestes przeciwniczka parowek :no:ja sama wiem ze parowy sa blee tzn smakuja ale z tego z czego zrobione jest fee a te skorki to gdzie?:confused:wewnatrz parowy ukryte,zmielone czy o ta na wierzchu ci chodzi?ja ja sciagam:tak:

polecam przecier pomiodorowy z Knorra w kartoniku bez konserwantow,malo kwasny,pychotka do pomidorowy i na sosik idealny!!!
 
szmina moja pediatra poleca danonki jesli dziecko nie ma po nich rzadnych rewolucji ani wysypek szczegolnie jak mleka pic nie chce!! ja nie daje bo Mili uczulily :-(
 
reklama
Młoda mamusiu jak teraz dokladnie opisałas to wszystko co dajesz malemu to rzeczywiscie duzo rzeczy jest dobrych i korzystnych dla zdrowia a te male bledy kazdemy sie zdazaja;-):-D A moze nalesniczki by Kubusiowi posmakowaly:-)
A ja danonkow tez nie daje bo slyszlamz e tam sa jakies hormony ale nie wiem czy to prawda:tak::-)
 
Do góry