reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

Przewijak na dlugo sie nie przydaje, no ta moskitiera to moze fajna rzecz, lampka- bez tego mozna przezyc. Powiem tak, mialam przy Julce turystyczne i zwykle. Przez jakis czas bylam zmuszona uzywac tego turystycznego przez dluzszy czas. Probowalam traktowac go nawet jak kojec. Julka dostawala spazmow, bo ta siatka ja denerwowala. Nie widziala przez nia tak dobrze jak przy szczeblach. Bardzo szybko sie pozbylam tego turystycznego. A teraz przy Majeranie uzywam zwyklych i jestem bardzo zadowolona. Powietrze spokojnie przechodzi przez takie lozeczko, jest przewiew. Poza tym jestem zdania, ze takie z drwena sa zdrowsze.:tak:Ale tak naprawde to jest indywidualna sprawa kazdej mamy. Saa musisz podjac decyzje.;-):tak:
 
reklama
czarna nie moge otworzyc twojego linka :no:

Kasuelf tez o nim myslalam jest fajowy, ale on sie chyba nie rozklada zeby dziecko moglo spac?? siedzisko mozna zamontowac twarza do rodzica??
kiciu to sa wlasnie jego minusy... nie rozklada sie...
ale dla mnie jego waga i obrotnosc wygrywaja. malo spi na spacerach a jak sie przespi na seidzaco nic mu nie bedzie.:dry:
 
laski mam do odsprzedania sukieneczke dla mlodej damy na 18miesiecy
w komplecie jest sukieneczka, majtasy i klapczeki..
jak ktos chctny przesle wiecej foto
aa jak dla was 30zl


67oylw1.jpg
 
Nieistotna - śliczny ten komplecik, ale chwilowo nie na moją kieszeń:no: no i nie na nasze 5 miesięcy;-)

Wystaw na allegro, na pewno ktoś się skusi.:tak:
 
W sumie szkoda, bo na 16 czerwca na ślub szwagra szukam czegos wystrzałowego dla Nat - no ale osiemnastka (hehe) to dopiero za rok;-)
 
reklama
Do góry