reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :)

reklama
Aenye, super! Mi się strasznie spodobał basenik i tez planuję zakup! :tak:

Widzę, że po Pingwinkowym muchomorku zaraz wszyscy kupią baseniki :-D
 
FAJNY!!!!!!! Może kupię???

A Nat i Aś /nowy sktót, a co!/ dostały fajniutkie i zaje biste ciuchy od teściowej z jUSej...
dzisiaj jedziemy do biura paszportowego... ubierzemy Nat w piękną sukienkę... po prostu śliczniutką!!! potem wstawię fotki...
 
koniecznie te fotki!!!:tak:
Jezu, moja Ala miała robiony paszport jak miała roczek i do tej pory z nim jeździ:-D
a to zdjęcie Ali z paszportu - hehe (chyba nie za bardzo podobna do Nat, prawda?):


Dla Nat tez musze wyrobić - co prawda nie wybieramy się na jakieś dalekie wojaże, ale co roku choćby przejazdem zwiedzamy Słowację:tak:
 
a to ja wczoraj zakupiłam mojemu Milaczkowi
rewelacyjna koszulka H&M uniseks rozm 74 (197386122) - Aukcje internetowe Allegro
może cena nie jest rewelacyjna ale napis mnie rozwalił
spoko.gif
 
jezu, laski, rozwalilyscie mnie... jestescie BOSKIE!!!!!!!!!! :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ale wstrzymajcie sie troche, mam kupe nowosci, musze je tylko powystawiac na dniach :-)

milka - koszulka super! napis :-D a basenik moze jakims air mailem wysle... :-D ale serio, jak ci zalezy, to ow, postaram sie cos wykombinowac, zeby przyspieszyc przesylke...
 
reklama
Do góry