reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

reklama
Tak, zdjęcia, koniecznie.

A ja na głowie mam już niezłą czuprynę - kiedy uda mi się wyrwać do fryzjera :-(
 
przepraszam ze tu (bo chyba byla jakis taki watek kiedy...)
mam problem w sumie jak sie chyba zastanowie to od ladnych kilku lat (wiec nie wiem zemu teraz takie uciazliwe stalo sie to dla mnie - moze czescej po porodzie sie zdarza a chodzi mi o infekcje intymne
jeju ostatnio mialam dwa miesiace "ciszy"a wczesniej zdarzalo sie co miesiac po okrsie....
i teraz znow mam od dwoch dni - jak dostad lekko uciazliwe stosuje tantum rosa mam w pogotowiu gynalgin i czekam na rozwoj zdarzen

skad sie to bierze - na basen nie chodze , nie zdradzam :-p,chlop na pewni tez nie w publicznych toaletach jak musze juz bardzo to korzystam i robie siusiu ale "na malysza" bleee w zyciu siadac w ogole dbam o taki rzeczy
moze to cos alergicznego???
 
Wiesz co Kasiulla czesto wlasnie lapie sie to od wlasnego chlopa-ja mialam takie problemy poki gin nie przepisal tabletek takze dla M. bo co z tego ze ja sie leczylam, jak potem podczas szalenstw nocnych maz zarazal mnie z powrotem
 
Wiesz co Kasiulla czesto wlasnie lapie sie to od wlasnego chlopa-ja mialam takie problemy poki gin nie przepisal tabletek takze dla M. bo co z tego ze ja sie leczylam, jak potem podczas szalenstw nocnych maz zarazal mnie z powrotem


potwierdzam! takie lecznie jednej strony może trwać latami i nic nie da...

też kiedyś miałam nawracające problemy, ciągnęły się chyba z rok! dopiero zmiana gina, zastosowanie maści, tabletek pomogło i mam spokój - odpukać z 5 lat!!
 
Kasiulla - mnie sie takze czesto zdarzaja grzybice miejsc intymnych.....i rzeczywiście po okresie mozna najszybciej się "załatwic" gdyź wtedy ph jest zdajsie jak sie nie myle zasadowe......do mycia uzywam płynu z kwasem mlekowym Lactacyd Femina GlaxoSmithKline - Produkty - Lactacyd Femina - płyn ginekologiczny do higieny intymnej i co jakis czas przeprowadzam kuracje Lactovaginalem aby poprawic flore Lactovaginal... i jest wtedy ok. Ale jest tez tak jak mówi Felqua...że nasz własny maz ma grzybice ..i nawet o tym nie wie ..wiec może warto aby on tez miał jakąś kuracje

Ale jest tez taka grupa kobiet ...która ma grzybice poprostu ...bo ten typ tak ma (moja mama ma nawaracające sie grzybice miejsc intymnych...mimo że niewspółzyje....bo po rozwodzie i nie ma żadnego chlopa) ...mam tez kolezankę ...która ma taki problem że ona nie może korzystać w swoim domu z toalety w taki sposób że sobie siada....wystarczy że cos jej na noge prysnie i od razu ma klopot..........
 
Kasia - to spróbuj w aptece spytac o Olejek pichtowy ..z sosny syberyjskiej (chyba to ta sosna ..kurcze ..zmęczona jestem)...wiem ze to tez jest bardzo skuteczne .....
 
reklama
Do góry